Czwartek 17-01-2019, imieniny Antoniego, Jana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Elbląskie Nagrody Kulturalne

31 maja upływa termin składania wniosków do Elbląskich Nagród Kulturalnych, które stworzono w 2009 roku w ramach Mecenatu Prezydenta Elbląga. Elbląskie Nagrody Kulturalne umożliwiają osobom w różnym wieku i na różnym poziomie twórczości rozwój swoich artystycznych zainteresowań.

Pierwszą z nagród jest Stypendium Artystyczne Miasta Elbląg, dzięki któremu młodzi elblążanie mogą finansować swój rozwój artystyczny. Stypendium Artystyczne pomaga promować i wspierać finansowo laureatów konkursów, festiwali, przeglądów o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym, uczniów, studentów i absolwentów uczelni artystycznych, którzy zamieszkują lub działają na terenie Elbląga, a nie ukończyli 30 lat. Drugą nagrodą jest Nagroda Artystyczna Prezydenta Elbląga, mająca na celu umożliwienie młodym artystom do 35 roku życia, którzy mają już za sobą debiut, realizacji ich twórczych zamierzeń i dalszego rozwoju. Nagrody Artystyczne są formą wyróżnienia osób, które mimo młodego wieku poszczycić się mogą sukcesami i osiągnięciami w dziedzinie kultury. Nagroda „Wydarzenie Roku” jest wyrazem uznania wysiłku i kreatywności elbląskich animatorów kultury i przyznaje się ją twórcom, autorom, organizatorom najlepszego wydarzenia ubiegłego roku. Nagroda „Kreator Kultury” wręczana jest osobom, które poprzez swoją działalność kształtują rzeczywistość elbląskiej kultury, przyczyniają się do utrzymania Elbląga na mapie kulturalnej kraju oraz tworzą niepowtarzalne i najwyższej jakości projekty artystyczne.
     Więcej informacji, w tym wnioski i regulaminy dotyczące Elbląskich Nagród Kulturalnych, można otrzymać w Wydziale Kultury Urzędu Miejskiego w Elblągu (przy ul. Czerwonego Krzyża 2) lub z następujących stron internetowych:
     http://www.umelblag.pl/urzad_m/wydzialy/wkult.htm,
     http://www.umelblag.pl/umelblag/informacje,elblaski_mecenat,147.html.
oprac. MW
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Czapka z nadrukiem
Naszywki
Ręcznik z haftem
Polar z haftem