Sobota 22-09-2018, imieniny Tomasza, Maurycego
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Plaga mistrzów Plaga mistrzów

Fotografie z podróży

Elbląg, Fotografie z podróży

Przypominamy, że trwa wakacyjny konkurs fotograficzny organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury. Motywem przewodnim zdjęć powinny być letnie wędrówki i podróże. Termin zgłaszania prac mija 30 września. Najciekawsze fotografie zostaną zaprezentowane na specjalnej wystawie.

Konkurs „Fotograficzne wędrówki i podróże” przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży. Jego celem jest prezentacja fotografii artystycznej i reportażowej, rozwijanie zainteresowań i wrażliwości estetycznej oraz zdolności twórczych. - Jesteś ciekawy świata? Lubisz podróże, piesze wędrówki? Zatrzymaj świat na fotografii i podziel się nim z innymi. Podróże nie muszą być dalekie. Te na pobliskie pola i łąki mogą być równie ciekawe jak te na Karaiby - zachęcają organizatorzy konkursu.
     Zgłoszone prace oceniać będzie specjalne jury, które wyda swój werdykt w październiku. Natomiast wystawa pokonkursowa, na której zaprezentowane zostaną najlepsze zdjęcia, zorganizowana zostanie w listopadzie.
     W konkursie mogą wziąć udział wszyscy amatorzy i miłośnicy fotografii w wieku do 25 lat (dwie kategorie wiekowe - dzieci i młodzież). Zdjęcia mogą być wykonane dowolną techniką, prace nie mogą być jednak oprawione i podklejane. Dopuszczalny format zdjęć czarno-białych to od 18x24 cm do 30x40 cm, a kolorowych 15x20 cm do 20x30 cm. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić pięć pojedynczych prac lub pięć zestawów (w zestawie do pięciu zdjęć).
     Prace należy dostarczać do Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Bema 37 w Elblągu. Na odwrocie każdej fotografii należy podać imię i nazwisko autora, wiek, tytuł pracy lub zestawu wielozdjęciowego (w zestawie należy kolejno ponumerować zdjęcia), nazwę i adres szkoły, placówki prowadzącej zajęcia fotograficzne bądź organizacji propagującej fotografię, imię i nazwisko nauczyciela lub opiekuna oraz dopisek: „Fotograficzne wędrówki i podróże 2006”.
     

OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Czytnik kart kryptograficznych Mini
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok (bez czytnika)
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok Mini
Konto poczty elektronicznej