UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Galeria EL bez dyrektora

 
Elbląg, Galeria EL bez dyrektora
P.o. dyrektora Galerii EL jest Karina Dzieweczyńska (fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl)

Konkurs na dyrektora Centrum Sztuki Galeria EL nie został rozstrzygnięty. Do czasu ogłoszenia nowego, obowiązki kierownicze przejmie Karina Dzieweczyńska, pracownik galerii, a także jedyna kandydatka na to stanowisko.

7 lipca kończy się trzyletnia kadencja Jarosława Denisiuka na stanowisku dyrektora Galerii EL. Władze miasta (bo to instytucja miejska) ogłosiły konkurs, do którego obecny dyrektor nie przystąpił. Od idealnego kandydata wymagano: minimum pięcioletniego stażu pracy związanym z działalnością kulturalną lub takiego samego okresu prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie wystawiennictwa lub sztuk plastycznych i wizualnych, znajomości problematyki działalności Galerii El oraz zjawisk w szeroko pojętej kulturze. Kandydat musiał przedstawić ramowy plan działania Galerii na okres trzech lat, plany gospodarowania środkami finansowymi, współpracy z innymi samorządami terytorialnymi z województwa warmińsko-mazurskiego oraz innymi podmiotami, w tym organizacjami pozarządowymi. Powinien dołączyć również opis efektywnego wykorzystania bazy lokalowej i zasobów Galerii EL.
     Kandydat, a właściwie kandydatka była jedna - Karina Dzieweczyńska, kurator i historyk sztuki, pracownik galerii. Wczoraj komisja konkursowa przeprowadziła z nią rozmowę kwalifikacyjną, jednak nie zdecydowano się powierzyć jej obowiązków dyrektora Galerii EL.
     Jak informuje biuro prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu, do czasu ogłoszenia nowego konkursu obowiązki dyrektora CS Galeria EL pełnić będzie Karina Dzieweczyńska. W dyrektorskim gabinecie zasiądzie 9 lipca (poniedziałek). Do kiedy - jeszcze nie wiadomo.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama