UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Gra miejska po raz piąty

 
Elbląg, Gra miejska po raz piąty

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zaprasza uczniów klas VII szkoły podstawowej, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do udziału w grze „Z dala od klawiatury, a bliżej literatury”. Zabawa odbędzie się już 19 czerwca.

Tegoroczna edycja literackiej zabawy, która stanowi już jedną z elbląskich tradycji, to część projektu „Literacki wehikuł czasu”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Uczniowie wcielą się w rolę pomocników Pana Samochodzika, bohatera serii powieści Zbigniewa Nienackiego. Zabawa stanie się okazją do sprawdzenia zdolności analitycznych, kreatywności i spostrzegawczości uczestników oraz umiejętności pracy w grupie.
       Grę poprzedzi wykład Juliusza Marka, elbląskiego dziennikarza i publicysty, znawcy historii najbliższej okolicy i miłośnika literatury. Przybliży on młodzieży najważniejsze elementy dziedzictwa kulturowego regionu i jego tradycje literackie, w tym sylwetki lokalnych pisarzy i poetów oraz ich dzieła.
       Współorganizatorami tegorocznej gry są elbląskie instytucje kultury: Centrum Sztuki Galeria EL, Młodzieżowy Dom Kultury, Urząd Miasta Elbląga, Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna, Biblioteka Elbląska, Muzeum Archeologiczno-Historyczne i Teatr im. Aleksandra Sewruka. Na zwycięzców zabawy czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.
       Do udziału w wydarzeniu zapraszamy zespoły 3-5 osobowe – każda szkoła może zgłosić jeden zespół. Mogą to być uczniowie jednej klasy lub jednej szkoły.
       Formularze zgłoszeniowe wraz z oświadczeniami należy składać do piątku 8 czerwca 2018 r. osobiście lub drogą pocztową na adres CSE Światowid (pl. Kazimierza Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg), faxem na numer +48 55 611 20 60 albo elektronicznie na adres: malgorzata.maciejewska@swiatowid.elblag.pl. Liczba miejsc ograniczona!
       Udział w grze jest bezpłatny. Start: 19 czerwca, godz. 10, CSE „Światowid”.
      
Małgorzata Maciejewska, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama