UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Jazzbląg Festiwal już jutro!

Elbląg, Jazzbląg Festiwal już jutro!

Centrum Sztuki Galeria EL i dyrektor artystyczny Jerzy Małek zapraszają na czwartą edycję Festiwalu Jazzbląg, który odbędzie się w Galerii EL od 10 do 12 lipca. Mówi się, że do trzech razy sztuka. Na szczęście Festiwal Jazzbląg – mimo trudności – odbędzie się po raz czwarty. Na zaproszenie Jerzego Małka, dyrektora artystycznego Festiwalu, w Galerii EL zagrają jedni z najlepszych muzyków jazzowych nie tylko polskiej sceny muzycznej.Dziś ostatni moment by kupić bilety w cenie przedsprzedażowej.

Mimo, że Festiwal potrwa krócej niż w latach ubiegłych to muzycznie podtrzymuje poziom poprzednich edycji. W tym roku wpisuje się w stylistykę większości festiwali tego typu, prezentując szerokie spektrum jazzowej stylistyki – począwszy od tria Marcina Wasilewskiego – laureata tegorocznych Fryderyków, poprzez rytmiczny jazz międzynarodowego składu The Brag Pack po bogate instrumentarium ensemble Leszka Kułakowskiego czy przygotowany specjalnie na potrzeby Festiwalu skład Tenor Madness. Będzie to także okazja posłuchać doskonałych zagranicznych muzyków takich jak Joakim Milder, towarzyszący Marcinowi Wasilewskiemu, Christoph Titz – niemiecki trębacz, zasilający skład Leszka Kułakowskiego czy legenda jazzu czy wieloletni muzyk Dizzy’ego Gillespie Ed Cherry, który zagra Arkiem Skolikiem i Adamem Kowalewskim drugiego dnia Festiwalu.
       Po koncertach na scenie głównej ponownie zapraszamy na jam session do Klubu Krypta, które w roku ubiegłym cieszyły się ogromną popularnością. Z kolei w niedzielne południe dużą scenę oddajemy w ręce najmłodszych, którzy bawić się będą przy dźwiękach The Dixie Company w Małej Akademii Jazzu.
      
       Bilety można kupić w Centrum Sztuki Galerii EL lub poprzez sklep internetowy Galerii EL. Ceny biletów i karnetów w przedsprzedaży to odpowiednio 40 i 70 zł.
      
       Szczegółowy program Festiwalu

       (więcej na stronie)
      
       Piątek, 10 lipca, godz. 19

       Tenor Madness: Grzegorski / Chyła / Herbasz
       Leszek Kułakowski Ensemble feat. Christoph Titz
       Algorhythm (klub Krypta)
       jam session w Klubie Krypta
      
       Sobota, 11 lipca, godz. 18

       The Brag Pack
       Special Trio: Ed Cherry, Arek Skolik, Adam Kowalewski
       Marcin Wasilewski Trio & Joakim Milder
       jam session w Klubie Krypta
      
       Niedziela, 12 lipca, godz. 12

       The Dixie Company – Mała Akademia Jazzu (wstęp wolny)
      
      
Patronat medialny nad Festiwalem Jazzbląg objęła Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
      
Beata Branicka, Centrum Sztuki Galeria EL
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama