UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Każdy senior może być artystą

 
Elbląg, Każdy senior może być artystą
fot. nadesłana

Nie trzeba wielkich predyspozycji. Wystarczy być seniorem i mieć chęci, żeby wziąć udział w bezpłatnych warsztatach wokalnych i plastycznych, na które zaprasza Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Zajęcia ruszają już jutro (12 września) o godz. 14:30.

Warsztaty wokalne i plastyczne dla seniorów w Światowidzie to dziesięć spotkań, podczas których seniorzy pod okiem instruktora rozwiną swoje umiejętności artystyczne. 
       - Na zajęciach wokalnych uczestnicy warsztatów, pracując z wybranymi utworami, będą uczyć się metod oddychania, prawidłowej emisji głosu czy zachowania się na scenie – zapowiada Aleksandra Bednarczuk, kierownik Działu Kultury Artystycznej.
       Z kolei warsztaty plastyczne będą okazją do poznania różnych technik pracy ze sztuką. Na pierwszy ogień pójdzie decupage. W kolejnych tygodniach seniorzy spróbują quillingu, filcowania, rzeźby w glinie, Iris foldingu, tkania. Na zakończenie samodzielnie wykonają ozdobną tablicę do pisania kredą i naturalne kosmetyki.
       Zarówno warsztaty wokalne jak i plastyczne ruszają 12 września i będą odbywały się co środę w godz. od 14:30 do 16:00. Efekty warsztatów zostaną zaprezentowane podczas Targów Seniora, które odbędą się 7  grudnia 2018 r.
       Aby wziąć udział ww. warsztatach, należy zgłosić chęć udziału pod numerem telefonu 55 611 20 59 lub mailowo, pisząc na adres: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl. Z uwagi na charakter warsztatów zapisy na zajęcia zobowiązują do udziału w całym cyklu (dziesięć spotkań).
       - Realizujemy wiele przedsięwzięć dedykowanych seniorom - część jest w naszej ofercie na stałe, ale wciąż szukamy nowych inspiracji, ponieważ po rozbudowie CSE "Światowid" planujemy utworzyć Centrum Aktywności Społecznej - dodaje Antoni Czyżyk, dyrektor instytucji. - Tym razem zapraszamy na warsztaty wokalne dla seniorów, które odbędą się w ramach cyklu pn. „Sztuka na dotyk” stanowiącego część projektu „Kultura dla seniora – senior dla kultury”.
       Zadanie zostało dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Więcej informacji nt. projektu „Kultura dla seniora – senior dla kultury” znajduje się na podstronie projektu.
      
Karolina Śluz, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama