Niedziela 24-03-2019, imieniny Marka, Katarzyny
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kolędowanie w Światowidzie

 
Elbląg, Kolędowanie w Światowidzie
fot. nadesłana

Najpierw powstała niezwykła płyta z kolędami, a teraz czas na koncert! Przy akompaniamencie Orkiestry Wojskowej w Elblągu zaśpiewają osoby niepełnosprawne i dzieci z sekcji „Światowida”. Na żywo będzie można ich posłuchać 20 stycznia o godz. 11. Ostatnie bezpłatne wejściówki można odbierać w kasie „Światowida”.

- Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu jest organizatorem koncertu „Kolędowanie” skierowanego do osób niepełnosprawnych oraz zagrożonych wykluczeniem społecznym z Warmii i Mazur. Podczas koncertu wykonane zostaną utwory, które zostały nagrane na płycie „Kolędowanie”, zrealizowanej przy wsparciu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - mówi Teresa Miłoszewska, koordynatorka projektu Twórcza Terapia realizowanego przez Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” i Stowarzyszenie „Viva Art”.
     Na płycie „Kolędowanie” można usłyszeć 9 kolęd, tych bardziej oraz tych mniej znanych. Płyta, w nakładzie 500 egzemplarzy, dystrybuowana jest nieodpłatnie. Trafia do osób wymagających wsparcia, samotnych, do placówek opiekuńczych, domów dziecka na Warmii i Mazurach. Część nakładu zostanie rozdana podczas koncertu.
     W kasie CSE „Światowid” można odbierać ostatnie bezpłatne wejściówki na koncert. Ilość miejsc ograniczona. Koncert rozpocznie się 20 stycznia o godz. 11 w dużej sali Kina "Światowid".
     
Koncert kolęd odbędzie się w ramach projektu „Twórcza terapia”, który został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego
     
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem