Czwartek 21-03-2019, imieniny Benedykta, Filemona
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

„Kompozycje” dla młodzieży i dorosłych

 
Elbląg, „Kompozycje” dla młodzieży i dorosłych
fot. nadesłana

Uwielbiasz malować lub tworzyć projekty graficzne? Ten konkurs jest dla ciebie! Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zaprasza młodzież i dorosłych do udziału w dziewiątej edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Kompozycje”.

Temat konkursu, skierowanego do młodzieży – uczniów szkół gimnazjalnych, średnich i plastycznych oraz osób dorosłych, jest bardzo szeroki i pozwala na dużą swobodę twórczą.
     - Najważniejsza będzie kompozycja pracy – mówi Ewa Bednarska-Siwilewicz, instruktor ds. plastyki w CSE „Światowid”. – Nie chcemy niczym ograniczać twórców, dlatego w tej dziedzinie pozostawiamy uczestnikom konkursu pełną dowolność i liczymy na ciekawe podejście do tematu.
     Konkurs będzie rozgrywany w 4 kategoriach: grafika – młodzież, grafika – dorośli, malarstwo – młodzież, malarstwo – dorośli. Prace powinny zostać wykonane dowolnymi technikami malarskimi lub graficznymi. Na konkurs można przesłać więcej niż jedną pracę.
     Gotowe prace należy opisać na odwrocie (imię i nazwisko, wiek autora, imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem, którego praca została wykonana, nazwa i adres, telefon, fax, e-mail placówki) i przysłać do 1 października 2015 na adres:
     Centrum Spotkań Europejskich „Światowid"
     Pl. Kazimierza Jagiellończyka 1
     82-300 Elbląg
     
     Dla autorów najlepszych prac przewidziane nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Najciekawsze prace prezentowane będą na wystawie pokonkursowej w CSE „Światowid” oraz na stronie www.swiatowid.elblag.pl.
     Uroczyste otwarcie wystawy oraz wręczenie nagród laureatom konkursu odbędzie się w październiku w Galerii „Nobilis” w CSE „Światowid”. Pełen regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej „Światowida” w zakładce konkursy.
     Dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z instruktorką ds. plastyki CSE „Światowid” Ewą Bednarską-Siwilewicz pod nr tel. 55 611 20 64 lub dzwoniąc do sekretariatu CSE „Światowid” 55 611 20 50.
     
     Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Twórcza Terapia”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Edukacja, priorytet Edukacja kulturalna.
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem