Sobota 21-07-2018, imieniny Daniela, Wawrzyńca
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Komu nagroda? Komu stypednium?

Jesteś młodym artystą, a może znasz kogoś, kto zasługuje na uznanie w dziedzinie kultury? Przed nami kolejne edycje Elbląskich Nagród Kulturalnych i Stypendiów Kulturalnych Miasta Elbląg, dlatego zapraszamy już teraz elblążan doskładania wniosków o przyznanie tych wyróżnień.

Elbląskie Nagrody Kulturalne zostały ustanowione w 2009 roku przez prezydenta Elbląga. Dają możliwość rozwijania artystycznych zainteresowań osób w różnym wieku i na różnym etapie działalności. Są również formą podziękowania za działalność prowadzoną na rzecz elbląskiej kultury. Elbląskie Nagrody Kulturalne tworzą takie programy jak:
     - Stypendia Artystyczne Miasta Elbląg kierowane do osób młodych, rozpoczynających dopiero swoją drogę artystyczną,
     - Nagroda Artystyczna Prezydenta Elbląga będąca wyróżnieniem dla osób, które pomimo młodego wieku mogą już poszczycić się sukcesami i osiągnięciami w dziedzinie kultury,
     - Nagroda „Kreator Kultury” wręczana tym, którzy znacząco wpływają na wizerunek elbląskiej kultury i tworzą najwyższej jakości projekty artystyczne,
     - Nagroda „Wydarzenie Roku”, która przyznawana jest twórcom, autorom, organizatorom cennych przedsięwzięć, imprez o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym, które pretendują do rangi wizytówki regionu.
     W tym roku elbląski samorząd stworzył kolejny, zupełnie nowy program - Stypendium Kulturalne Miasta Elbląg. Adresowany jest on do dojrzałych artystów, profesjonalnych i niezawodowych twórców, którzy mają pomysł na zrealizowanie konkretnego przedsięwzięcia, projektu kulturalnego.
     Laureatów Elbląskich Nagród Kulturalnych wyłania komisja oceniając ich wnioski, a wręczanie tych wyróżnień tradycyjnie odbywa się podczas uroczystej gali.
     W celu otrzymania Stypendium Artystycznego Miasta Elbląg, Nagrody Artystycznej Prezydenta Elbląga, Nagrody „Wydarzenie Roku” lub Nagrody „Kreator Kultury” należy złożyć wnioski do 15 grudnia, natomiast wnioski o przyznanie Stypendium Kulturalne Miasta Elbląg można składać do końca listopada.
     Wypełnione dokumenty przyjmowane są w biurze Departamentu Kultury Urzędu Miejskiego w Elblągu mieszczącego się przy ul. Czerwonego Krzyża 2.
     Więcej informacji na temat Stypendiów Kulturalnych Miasta Elbląg i Elbląskich Nagród Kulturalnych można uzyskać na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Elblągu www.elblag.eu, profilu facebook Departamentu Kultury Urzędu Miejskiego w Elblągu lub telefonicznie pod numerem 55 239 3320.

Biuro prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Ubezpieczenia OC i AC
Serwis i oryginalne części Audi
Samochody używane HADM Gramatowski
Serwis i Części VW - HADM Gramatowski