Poniedziałek 10-12-2018, imieniny Bogdana, Julii
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

Konkurs dla niepełnosprawnych artystów

Biblioteka Elbląska im. C. Norwida oraz Elbląskie Stowarzyszenie Twórcze ogłaszają konkursy - plastyczny i literacki - dla osób niepełnosprawnych. Prace można nadsyłać do 30 września 2003 r.

Konkursy są organizowane w związku z ogłoszeniem roku 2003 Europejskim Rokiem Osób Niepełnosprawnych. Mogą wziąć w nich udział osoby niepełnosprawne z Elbląga, regionu elbląskiego, Warmii i Mazur oraz Żuław.
     Na konkurs plastyczny pod hasłem "Spojrzenie na niepełnosprawność" można nadsyłać prace wykonane techniką dowolną. Wymiary prac malarskich nie mogą przekraczać (suma dwóch boków: wysokość + szerokość) maks. 150 cm, zaś prac graficznych i rysunków - maks. 120 cm. Prace powinny być oprawione i przygotowane do ekspozycji. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie trzy prace. Oprócz tego należy dołączyć: do każdej z prac - w sposób trwały - metkę zawierającą następujące dane: imię i nazwisko twórcy, tytuł pracy, technikę wykonania, wymiar; kartę uczestnika zawierającą: imię i nazwisko, rok urodzenia, dokładny adres, grupę inwalidzką i rodzaj niepełnosprawności.
     Prace będą oceniane w dwóch kategoriach: dzieci i młodzieży oraz dorosłych.
     Konkurs literacki również jest organizowany pod hasłem "Spojrzenie na niepełnosprawność". Jury wybierze najlepsze utwory w dwóch kategoriach: poezji i prozy. Prace poetyckie powinny obejmować zestaw do pięciu wierszy, zaś prace w kategorii prozy - opowiadanie, nowelę, reportaż lub esej - każdy do pięciu stron maszynopisu.
     Prace konkursowe należy nadsyłać do 30 września 2003 roku na adres: Biblioteka Elbląska im. C. Norwida, Ośrodek Czytelnictwa Niepełnosprawnych, 82-300 Elbląg ul. Słoneczna 29 z dopiskiem "Konkurs 2003".
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

OKOWOKO s.c.
Okulary przeciwsłoneczne Roberto Cavalli
optyk Elbląg, okulista Elbląg, badanie wzroku
Okulary przeciwsłoneczne Roberto Cavalli