Poniedziałek 24-09-2018, imieniny Gerarda, Teodora
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konkurs fotograficzny „Miłość ma różne oblicza”

Dodaj do
zakładek
Wersja
do druku
Podaj
dalej
2012-02-21
Aktualizowany 2012-03-27 09:06
 
Elbląg, Konkurs fotograficzny „Miłość ma różne oblicza” Fotografia Anny Krypa zdobyła pierwszą nagrodę. Drugie miejsce w konkursie przypadło Agnieszce Sacha.

Z okazji XVI edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Słowa ...Czy to jest kochanie? Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" oraz redakcja Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl ogłosili konkurs, w którym trzeba było na fotografii pokazać różne oblicza miłości. Konkurs został rozstrzygnięty.

Prace na konkurs należało składać do 15 marca. Można było przesłać tylko jedno zdjęcie przedstawiające własną interpretację hasła „Miłość ma różne oblicza". Jury wybrało najlepsze spośród 95 nadesłanych fotografii. W jury zasiedli: Anna Dembińska – fotograf Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl, Edyta Siwek – artysta - plastyk, Wojciech Sójka - grafik oraz z ramienia "Światowida" Agnieszka Tkaczuk.
     
     I nagroda - Anna Krypa z Warszawy – romantyczny weekend dla dwóch osób w Hotelu Anders **** resort&spa w Starych Jabłonkach ufundowany przez Hotel Anders**** resort& spa w Starych Jabłonkach.
     II nagroda – Agnieszka Sacha z Warszawy – galanteria skórzana ufundowana przez firmę Paters Producenta Galanterii Skórzanej.
     II nagroda – Bogdan Groth z Pruszcza Gdańskiego – galanteria skórzana ufundowana przez firmę Paters Producenta Galanterii Skórzanej.
     III nagroda – Joanna Łopata z Koźmic Wielkich – galanteria skórzana ufundowana przez firmę Paters Producenta Galanterii Skórzanej.
     III nagroda – Karol Brandys z Katowic – galanteria skórzana ufundowana przez firmę Paters Producenta Galanterii Skórzanej.
     Wyróżnienie – Grzegorz Gosieniecki z Elbląga – zaproszenie na Koncert Galowy Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Słowa… Czy to jest kochanie? w dniu 1 kwietnia (Koncert Laureatów i koncert Anny Marii Jopek) dla dwóch osób ufundowane przez Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.
     Wyróżnienie – Agnieszka Czuczeło z Elbląga – zaproszenie na Koncert Galowy Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Słowa… Czy to jest kochanie? w dniu 1 kwietnia (Koncert Laureatów i koncert Anny Marii Jopek) dla dwóch osób ufundowane przez Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.
     
     Nagrodzone prace opublikowane zostaną na stronie Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl oraz na profilu portElu na Facebooku, będą także prezentowane w formie wystawy podczas XVI edycji Festiwalu Sztuki Słowa ...Czy to jest kochanie? Nagrody rzeczowe zostaną wysłane pocztą, a zaproszenia na Festiwal można odbierać w CSE Światowid w pokoju nr 38.
     

 


     

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl