Wtorek 13-11-2018, imieniny Benedykta, Stanisława, Arkadego
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Dzień Niepodległości 2018 Dzień Niepodległości 2018

Konkurs na wspomnienia

 
Elbląg, Konkurs na wspomnienia fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl
Rek

Elbląskie Towarzystwo Kulturalne zaprasza do udziału w konkursie na wspomnienia pod hasłem „Moje uczestnictwo w życiu kulturalnym Elbląga”. Celem konkursu jest zachowanie obrazu przemian kulturalnych, sposobów spędzania wolnego czasu, preferencji mieszkańców naszego miasta od okresu powojennego do chwili obecnej.

A także próba odpowiedzi na pytanie, jakie działania instytucji kulturalnych, organizacji pozarządowych, władz samorządowych w zakresie kultury na trwałe zapisały się w pamięci elblążan.
     Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna powyżej 18. roku życia biorąca czynny udział w życiu kulturalnym miasta jako uczestnik - odbiorca lub jako animator, pracownik instytucji kultury, działacz organizacji pozarządowej, wolontariusz, artysta. Praca może mieć też charakter wspomnień spisanych przez osobę trzecią, w tym niepełnoletnią. Termin nadsyłania prac upływa 15 marca 2018 r..Do prac mogą być też dołączone zdjęcia, filmy oraz inne pamiątki związane z opisywanymi zdarzeniami i muszą być osadzone w czasie (jakiego okresu wspomnienia dotyczą). Praca konkursowa musi być napisana w języku polskim i zapisana w formie cyfrowej, wcześniej niepublikowana w żadnej formie oraz nie może przekraczać objętości 30 tys. znaków ze spacjami.
     Wyniki konkursu poznamy do końca kwietnia 2018 roku. Nagrodzone, wyróżnione ale i szczególnie ważne dla naszego miasta prace zostaną wydane drukiem. Laureaci konkursu otrzymają nagrody finansowe; za trzy pierwsze miejsca (1500, 1000 i 500 zł) oraz trzy wyróżnienia po 250 zł każde.
     Szczegółowy regulamin dostępny jest w siedzibie ETK oraz na stronie internetowej i Facebooku. Zainteresowanych prosimy też o kontakt pod adresem e mail: etkelblag@interia.pl.
Elbląskie Towarzystwo Kulturalne
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Autoryzowany Serwis Skoda Hadm Gramatowski.
Ubezpieczenia OC i AC
Samochody używane HADM Gramatowski
Wyprzedaż rocznika 2017 w salonie Skody HADM