Sobota 19-01-2019, imieniny Henryka, Mariusza
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konkurs na wspomnienia

 
Elbląg, Konkurs na wspomnienia fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl
Rek

Elbląskie Towarzystwo Kulturalne zaprasza do udziału w konkursie na wspomnienia pod hasłem „Moje uczestnictwo w życiu kulturalnym Elbląga”. Celem konkursu jest zachowanie obrazu przemian kulturalnych, sposobów spędzania wolnego czasu, preferencji mieszkańców naszego miasta od okresu powojennego do chwili obecnej.

A także próba odpowiedzi na pytanie, jakie działania instytucji kulturalnych, organizacji pozarządowych, władz samorządowych w zakresie kultury na trwałe zapisały się w pamięci elblążan.
     Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna powyżej 18. roku życia biorąca czynny udział w życiu kulturalnym miasta jako uczestnik - odbiorca lub jako animator, pracownik instytucji kultury, działacz organizacji pozarządowej, wolontariusz, artysta. Praca może mieć też charakter wspomnień spisanych przez osobę trzecią, w tym niepełnoletnią. Termin nadsyłania prac upływa 15 marca 2018 r..Do prac mogą być też dołączone zdjęcia, filmy oraz inne pamiątki związane z opisywanymi zdarzeniami i muszą być osadzone w czasie (jakiego okresu wspomnienia dotyczą). Praca konkursowa musi być napisana w języku polskim i zapisana w formie cyfrowej, wcześniej niepublikowana w żadnej formie oraz nie może przekraczać objętości 30 tys. znaków ze spacjami.
     Wyniki konkursu poznamy do końca kwietnia 2018 roku. Nagrodzone, wyróżnione ale i szczególnie ważne dla naszego miasta prace zostaną wydane drukiem. Laureaci konkursu otrzymają nagrody finansowe; za trzy pierwsze miejsca (1500, 1000 i 500 zł) oraz trzy wyróżnienia po 250 zł każde.
     Szczegółowy regulamin dostępny jest w siedzibie ETK oraz na stronie internetowej i Facebooku. Zainteresowanych prosimy też o kontakt pod adresem e mail: etkelblag@interia.pl.
Elbląskie Towarzystwo Kulturalne
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata Mini
Domena funkcyjna .com.pl
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok Mini
Hosting WWW BIZNES