Poniedziałek 24-09-2018, imieniny Gerarda, Teodora
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konkursy dla dzieci i młodzieży

Centrum kultury "Światowid" zaprasza dzieci i młodzież do udziału w międzynarodowych konkursach plastycznym, ceramicznym i fotograficznym. Konkursy organizowane są w ramach programu "Pomosty".

Konkurs plastyczny odbywa się pod hasłem Ja w rodzinie. Jego organizatorami są Stowarzyszenie Taneczne "Jantar" i Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej "Światowid".
     - Tematem konkursu jest miejsce dziecka w rodzinie - mówi Justyna Kozłowska z CKiWM "Światowid". - Uczestnicy będą podzieleni na trzy grupy wiekowe - I - dzieci w wieku 4 - 6 lat, II - dzieci w wieku 7 - 12 lat oraz III - młodzież do 18 lat.
     Termin nadsyłania prac mija 1 maja 2004 r. Ogłoszenie wyników i nagrodzenie zwycięzców nastąpi 5 czerwca 2004 r. Szczegółowych informacji udziela koordynator konkursu Joanna Józefiak - Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej "Światowid" - tel. 611-20-50 i 611-20-85.
     Kolejnym konkursem organizowanym w ramach "Pomostów" jest konkurs na batik pn. Nasze miasta.
     - Tematyką tego konkursu jest rodzinne miasto - jego historia, teraźniejszość i przyszłość - wyjaśnia Justyna Kozłowska. - Inspiracją prac mogą być legendy, podania, odkrycia archeologiczne, zabytki, położenie geograficzne, architektura, przemysł, mieszkańcy, najciekawsze wydarzenia, największe osiągnięcia, urbanistyka.
     Celem tego konkursu jest: edukacja artystyczna dzieci i młodzieży, propagowanie starej techniki plastycznej - batiku, stworzenie możliwości twórczej konfrontacji, promocja rodzinnego miasta w kategorii lokalnej i międzynarodowej. Adresatem konkursu są placówki kultury, szkoły, ogniska plastyczne. W konkursie na batik mogą wziąć udział dzieci w wieku od 10 do 14 lat oraz młodzież - 15-18 lat. Wymiary prac są dowolne. Jeden autor może nadesłać nie więcej niż dwie prace. Termin mija 1 maja 2004 r. Rozstrzygnięcie konkursu, wernisaż i wręczenie nagród nastąpi 5 czerwca 2004 r. Szczegółowych informacji udziela koordynator konkursu Grażyna Komorska - Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej "Światowid" - tel. 611-20-50 i 611-20-85.
     W ramach "Pomostów" organizowany jest także konkurs ceramiczny pn. Autoportret.
     - Mogą wziąć w nim udział dzieci i młodzież skupione w ośrodkach kultury, ogniskach plastycznych, pracowniach ceramicznych. Prace należy wykonywać w glinie jako płaskorzeźbę (wypaloną, może być szkliwiona), lub na kaflach, płytkach ceramicznych malowane farbami do ceramiki lub szkliwione (mile widziana oprawa) - wyjaśnia J. Kozłowska.
     I w tym konkursie obowiązują kategorie wiekowe - I - 7-10 lat, II - 11-14 lat oraz III - 15-18 lat. Rozstrzygnięcie konkursu, wernisaż i wręczenie nagród nastąpi 5 czerwca 2004 r. Szczegółowych informacji udziela koordynator konkursu Ewa Prelewska - CKiWM "Światowid", tel. 611-20-50 i 611-20-85.
     Kolejny konkurs to konkurs fotograficzny pn. Pokaż mi swoje miasto. Zdjęcia mogą być wykonane dowolna techniką: kolorowe lub czarno - białe /w konkursie nie biorą udziału slajdy/. Format prac minimum 13x18 cm. Termin nadsyłania zdjęć upływa 1 maja 2004 r. Rozstrzygnięcie odbędzie się czerwca 2004 r. Szczegółowych informacji udziela koordynator konkursu Krzysztof Komorowski - CKiWM "Światowid", tel. 611-20-50. Prace na wszystkie konkursy należy nadsyłać na adres: CKiWM "Światowid", PL. K. Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg.

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety fashion z modą
Fototapety z Nowym Jorkiem
Fototapety z abstrakcyjnymi wzorami
Fototapety dziecięce