Piątek 14-12-2018, imieniny Jana, Alfreda
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

Konkursy na dofinansowanie zadań z dziedziny kultury

Wydział Kultury Urzędu Miejskiego w Elblągu zaprasza organizacje pozarządowe do składania ofert w konkursach na realizację zadań publicznych Gminy Miasta Elbląg w zakresie kultury w 2011 roku.

Zadania wyznaczone przez Wydział Kultury, w których można składać oferty to:
     1. Wspieranie znaczących, niekomercyjnych publikacji i wydawnictw związanych z Elblągiem - tematem lub osobą twórcy.
     2. Wspieranie programów popularyzujących wśród mieszkańców Elbląga kultury różnych narodów, mniejszości narodowych i etnicznych.
     3. Wspieranie twórczości elbląskich artystów, w szczególności promocja kultury lokalnej w kraju i zagranicą.
     4. Rok Miłosza 2011 r.
     5. Wspieranie projektów z zakresu edukacji kulturalnej, ze szczególnym uwzględnieniem programów skierowanych do dzieci i młodzieży.
     Niebawem zostanie ogłoszony także konkurs na kolejne dwa zadania: „Wspieranie znaczących projektów artystycznych wzbogacających życie kulturalne Miasta, w szczególności przedsięwzięć o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym” oraz „Wspieranie projektów artystycznych wzbogacających życie kulturalne elbląskiej Starówki, organizowanych podczas wakacji, w ramach Elbląskiego Lata Kulturalnego Kulturalna Starówka 2011 r.”
     Na realizację zadań w dziedzinie kultury w 2011 zaplanowano 230 000 zł. W stosunku do ubiegłego roku jest to kwota większa o 40 000 zł.
     Szczegółowe informacje dotyczące konkursów znajdują się na stronie urzędu w zakładce BIP, Pełnomocnik ds. Organizacji Pozarządowych. Oferty można konsultować u Pełnomocnika Prezydenta ds. Organizacji Pozarządowych w Urzędzie Miejskim w Elblągu, przy ul. Łączności 1, tel: 055 239-34-49 w godz. 7.30 – 15.30. Informacji dotyczących zakresu zadania udziela Wydział Kultury Urzędu Miejskiego w Elblągu, przy ul. Czerwonego Krzyża 2, tel./fax. 055 239-33-20, e-mail: wk@umelblag.pl.
Joanna Buzderewicz, Wydział Kultury UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • co w Państwa rozumieniu oznacza sformułowanie: „ publikacje niekomercyjne” czy po prostu to, że nie można ich sprzedać, tylko będą rozdawane lub bardziej prawdopodobne będą zalegać gdzieś na półkach? To, że nie ich wartość merytoryczna będzie decydować o przyznaniu dotacji to raczej pewne?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2010-11-29)
 • To dlaczego pan Tomasz Stężała musiał wydawac swoją książkę o Elblągu w Warszawie ? Cos ten Urząd kręci
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2010-11-29)
 • Bardzo dobry pomysł -Kulturalnej Starówki! Niekomercyjny, to na dużym poziomie artystycznym!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2010-11-30)
 • może Pan Stężała wydał swoją książkę w Warszawie, bo nie musiał „ klękać” przed nikim na elbląskim dworze
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2010-11-30)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety ze sportami
Fototapety do biura
Fototapety dziecięce
Fototapety z Elblągiem