Poniedziałek 10-12-2018, imieniny Bogdana, Julii
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konkursy w „Światowidzie”

 
Elbląg, Konkursy w „Światowidzie” fot. Tomasz Misiuk

Jeszcze tylko dziś „Światowid” czeka na prace w konkursie CERAMIONY. Za to do piątku 6 grudnia można nadsyłać fotografie na konkurs „W cieniu werand i okiennic”.

Już od ponad tygodnia do „Światowida” docierają szczelnie oklejone paczki z napisami „Uwaga! Szkło”. Przychodzą na konkurs CERAMIONY, organizowany już po raz czternasty przez CSE „Światowid”. Prace można przesyłać jeszcze dziś – decyduje data stempla pocztowego. Dla autorów najlepszych prac przewidziane są nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Najciekawsze prace prezentowane będą na wystawie pokonkursowej w CSE „Światowid” oraz na stronie www.swiatowid.elblag.pl. Uroczyste otwarcie wystawy oraz wręczenie nagród laureatom konkursu odbędzie się w grudniu 2013 w Galerii „Nobilis” w CSE „Światowid”.
     Gotowe prace należy opisać na odwrocie (imię i nazwisko, wiek autora, imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem, którego praca została wykonana, nazwa i adres, telefon, fax, e-mail placówki) i przysłać do 2 grudnia 2013 z dopiskiem "CERAMIONY" na adres: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”; Pl. K. Jagiellończyka; 82-300 Elbląg. Konkurs CERAMIONY realizowany jest w ramach projektu „Twórcza Terapia”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
     
     Za to do 6 grudnia czekamy jeszcze na fotografie w konkursie „W cieniu werand i okiennic”. Zdjęcia mają prezentować okiennice, werandy oraz drewniane dekoracje snycerskie z terenu województwa warmińsko - mazurskiego. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół gimnazjalnych, średnich i plastycznych oraz osoby dorosłe. Kolorowe lub czarno – białe zdjęcia powinny być dostarczone w postaci odbitek lub cyfrowo, na płycie CD. Format prac to minimum 13x18 cm. Prace nadesłane na konkurs powinny być opisane na odwrocie: imię i nazwisko, wiek autora pracy, dokładny adres placówki lub adres zamieszkania, e-mail, telefon kontaktowy.
     
     Wyniki konkursu zostaną podane do publicznej wiadomości do 20 grudnia będą również dostępne na stronie www.swiatowid.elblag.pl, a nagrodzone prace znajdą się na pokonkursowej wystawie. Konkurs ten jest realizowany w ramach projektu „Ślady kultury – dziedzictwo znane i nieznane” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
     
     Szczegóły i regulaminy obu konkursów dostępne są na stronie „Światowida” – www.swiatowid.elblag.pl w zakładce konkursy.
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem