Sobota 19-01-2019, imieniny Henryka, Mariusza
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Lubisz mówić?

 
Elbląg, Lubisz mówić?

Znasz swój region? Wiesz coś o walorach, zabytkach, historii albo o ciekawych ludziach mieszkających tutaj? Jeżeli umiesz ciekawie mówić o swoim regionie i nie stresują cię publiczne wystąpienia weź udział w konkursie krasomówczym, który odbędzie się 16 września w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.

Do piątku, 11 września organizatorzy czekają na zgłoszenia chętnych, którzy chcą wziąć udział w konkursie krasomówczym. Celem konkursu jest rozbudzanie zainteresowań, przełamywanie własnych ograniczeń oraz zachęcanie do poznawania własnego regionu.
     Konkurs polega na krótkiej, ok. 10-minutowej prezentacji, która powinna przedstawiać walory regionu: jego zabytki, historię, współczesne osiągnięcia lub sylwetki ciekawych ludzi.
     Regulamin konkursu został zamieszczony na stronie. W załączniku pod tekstem dostępny jest także formularz zgłoszeniowy.
     Osoby, które chcą powalczyć o tytuł najlepszego warmińsko-mazurskiego krasomówcy muszą wypełnić zgłoszenie i przesłać na adres: marta.derlukiewicz@swiatowid.elblag.pl lub dostarczyć do CSE „Światowid” (pl. K. Jagiellończyka 1 w Elblągu).
     Termin nadsyłania zgłoszeń mija 11 września. Konkurs krasomówczy odbędzie się 16 września o godz. 10.00 w sali kameralnej Kina Światowid.
     Na najlepszych czekają talony na zakupy oraz możliwość zaistnienia na scenie podczas pikniku ortograficzno-językowego, który odbędzie się 24 września w Elblągu.
     
     
Konkurs krasomówczy realizowany w ramach projektu „Ojczysty się liczy!” dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu "Ojczysty - dodaj do ulubionych”.
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem