Wtorek 25-09-2018, imieniny Władysława, Aurelii
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Moja kartka bożonarodzeniowa

Elbląg, Moja kartka bożonarodzeniowa Najpiękniejsze kartki bożonarodzeniowe zostaną pokazane na wystawie w Galerii Pro Arte-Pax

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w III Konkursie Plastycznym TPD pt. „Moja kartka bożonarodzeniowa”.

- Dotychczasowe dwie edycje cieszyły się ogromnym uznaniem uczestników, dlatego też postanowiliśmy ogłosić nowy konkurs w bieżącym roku – informuje Paweł Serocki z TPD. - Konkursy plastyczne, realizowane w ubiegłych latach przez nasze Towarzystwo, pozwoliły na wyłonienie wielu młodych talentów, których prace można było podziwiać na wystawach w elbląskich galeriach.
     Konkurs podzielony został na dwie kategorie wiekowe: dla dzieci z klas I-III oraz IV-VI. Podczas pierwszego, wewnątrzszkolnego etapu szkoła wybiera po 10 najlepszych prac z pierwszego i drugiego etapu edukacyjnego (łącznie 20 kartek z jednej szkoły).
     Prace konkursowe należy przygotować w formacie A5 (15x21cm). Technika wykonania - dowolna. Do każdej kartki konkursowej należy dołączyć notatkę z informacjami: imię i nazwisko dziecka, wiek dziecka, adres dziecka, adres i telefon szkoły, placówki, imię i nazwisko nauczyciela nadzorującego pracę.
     Wybrane kartki świąteczne należy przesłać na adres TPD w Elblągu (ul. 1 Maja 37) lub dostarczyć osobiście nie później niż do 30 listopada. Jury z udziałem przedstawicieli TPD, animatorów kultury i plastyków wyłoni laureatów, których prace zostaną wystawione w Galerii Pro Arte-Pax. Podsumowanie i wręczenie nagród odbędzie się podczas wernisażu, 17 grudnia w Galerii Pro Arte-Pax przy ul. Struga 2 w Elblągu.

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Promocja RATY 0%
!!!PROMOCJA!!!
AMK Szkło ozdobne 3
!!!PROMOCJA8!!!