Poniedziałek 21-01-2019, imieniny Agnieszki, Jarosława. Dzień Babci
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nagrody za batik i ceramikę

Elbląg, Nagrody za batik i ceramikę

W Centrum Kultury "Światowid" można oglądać wystawę prac nagrodzonych w ogólnopolskich konkursach: plastycznym, graficznym i ceramicznym.

W konkursach, których organizatorami byli Centrum Kultury "Światowid", Stowarzyszenie Viva Art. oraz Urząd Miejski w Elblągu, udział wzięło kilkuset młodych artystów z całego kraju. Ich prace oceniali jurorzy, wśród których znaleźli się historycy sztuki, rzeźbiarze, artyści plastycy.
     Na konkurs plastyczny "Batik - Cztery żywioły: woda, ogień, ziemia, powietrze" nadesłano 97 prac 78 autorów: 50 prac w kategorii “dzieci”, 25 prac w kategorii “młodzież” i 22 prace w kategorii “dorośli”.
     Prace oceniało jury, w którym zasiedli: Anna Panek, Hanna Staszkiewicz, Zbigniew Szmurło, Ewa Prelewska i Grażyna Komorska. W kategorii “dzieci” nagrody otrzymali: Sylwia Niedźwiecka (Zespół Placówek Pracy Pozaszkolnej w Suwałkach), Klaudia Trybuła (Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie), Łukasz Sienkiewicz (Pasłęcki Ośrodek Kultury) i Agata Olejniczak (SSP nr 9 w Elblągu). W kategorii “młodzież” jury przyznało nagrody: Małgorzacie Pokrzywińskiej z Pałacu Młodzieży w Warszawie, Urszuli Pstrzoch z Zespołu Placówek Pracy Pozaszkolnej w Suwałkach, Annie Kowalczyk z sekcji batiku CKiWM "Światowid" w Elblągu oraz Annie Czupiał i Annie Jędzrzejec z Pałacu Młodzieży w Warszawie. W kategorii “dorośli” nagrody otrzymali: Irena Wilczyńska (Pasłęcki Ośrodek Kultury), Justyna Krzyżewska (Zespół Placówek Pracy Pozaszkolnej w Suwałkach), Wioletta Makowska (Warsztat Terapii Zajęciowej przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Elblągu).
     Na wystawie w Centrum Kultury "Światowid" można oglądać także prace nagrodzone w konkursie "Ceramiony 2003". W konkursie tym wzięło udział 29 uczestników, którzy zgłosili 47 prac. Oceniało je jury w składzie: Elżbieta Topolnicka-Niemcewicz, Weronika Wojnowska, Ewa Prelewska, Roman Fus i Zbigniew Szmurło.
     Nagrody w konkursie "Ceramiony" otrzymali: w kategorii “licea plastyczne” - I miejsce Agnieszka Durlik, II miejsce - Katarzyna Chrzanowska, III miejsce - Maria Juchnowska, a
     wyróżnienie - Jolanta Krasnowska.
     W kategorii “warsztaty terapii zajęciowej”: I miejsce - Piotr Michałek, II miejsce - Anna Kukuk, III miejsce - Janusz Pyć, Marek Dudarewicz, Marek Głowacki, Dorota Choroś, Maciej Jarota, Agnieszka Strąk.
     W kategorii “ośrodki kultury”: I miejsce - Kasia Gilgenast, II miejsce - Justyna Wiśniewska, III miejsce - Basia Kwarta, Amanda Jóźwiak.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety z architekturą
Fototapety dziecięce
Fototapety z teksturą
Fototapety z końmi