Piątek 25-05-2018, imieniny Grzegorza, Urbana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Najdłuższa Noc Świętojańska w Polsce

Elbląg, Najdłuższa Noc Świętojańska w Polsce

Od piątku do niedzieli (23-25 czerwca) trwa w Malborku II Międzynarodowy Festiwal Folkowy „Eurofolk”. Wystąpią m.in. „Brathanki”, Jose Torres oraz Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”, będzie też wiele imprez towarzyszących.

Sobota 24 czerwca to dzień Europejskiej Sobótki. Od godz. 10 czynne będą Jarmark Sztuki Ludowej, Jarmarku Różności oraz warsztaty ceramiczne i wikliniarskie, także (do godz. 14) warsztaty bębniarskie i warsztaty taneczne (ściana zachodnia Wielkiego Refektarza). O godz. 12 w ramach festiwalu „Eurofolk” rozpoczną się występy zespołów folklorystycznych (scena główna - fosa południowa): Zespołu Folklorystycznego „Dzieci Kujaw”, Zespołu Pieśni i Tańca Ludowego „Dzieci Podlasia” oraz Zespołu Pieśni i Tańca „Mały Śląsk”.
     O godz. 15 rozpocznie się Międzynarodowy Turniej Podnoszenia Ciężarów pod patronatem Waldemara Baszanowskiego (zachodnie okolice Zamku)
     O godz.16 wystąpi Teatr Tańca „Eliksir” z Kaliningradu w spektaklu „Legenda Prus” (scena główna - fosa południowa), po nim Zespół Pieśni i Tańca „Blichowiacy”, Zespół Pieśni i Tańca „Gorzowiacy”, Zespół Pieśni i Tańca „Gdańsk”, Zespół Folklorna Skupina Preddvor ze Słowenii, Zespół Companhia Multicultural Diaspora (tańce zachodniej Afryki), zespoł z Bałtijska (folklor rosyjski), Zespół „Impuls”(tańce irlandzkie). O godz.18 rozpoczną się warsztaty djamble (ściana zachodnia Wielkiego Refektarza), o 21.30 koncert Eleni (scena główna - fosa południowa), o godz. 23 - nocna parada uczestników Festiwalu „Rytm i Ogień 2006” (wzdłuż nabrzeża Nogatu). O godz. 23.30 rozpocznie się spektakl „Prometeusz” w wykonaniu Teatru Ognia z Kaliningradu (scena międzymurze), a o godz. 1 - folkowe biesiadowanie (Osada Zamczysko).
     W niedzielę, także o godz. 10 rozpoczną się Jarmark Sztuki Ludowej, Jarmark Różności, warsztaty ceramiczne i wikliniarskie oraz warsztaty bębniarskie i taneczne (pokazy - ściana zachodnia Wielkiego Refektarza), o godz. 12 zaczną się występy finalistów Festiwalu Rytm i Ogień (scena główna - fosa południowa) prezentacje Muzyka i Tańce Regionów (tereny przy Zamku).
     O godz. 15 w ramach prezentacji festiwalowych „Eurofolk” wystąpią: zespół „Kero’s” z Peru, zespół „Uśmiech” (tańce amerykańskie do muzyki country),zespół „Mama Afrika”, Zespół Pieśni i Tańca „Malbork”, Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”. O godz. 21.15 zacznie się pokaz tańców latynoamerykańskich, a o 21.30 koncert Jose Torresa (gorące rytmy salsy). Około północy nastąpi oficjalne zakończenie festiwalu.
     

PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Soczewki progresywne 390zł
Okulary korekcyjne EVA MINGE
Okulary korekcyjne EVA MINGE
Okulary przeciwsłoneczne Roberto Cavalli