Czwartek 17-01-2019, imieniny Antoniego, Jana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Najkrótsze i najlepsze

Elbląg, Najkrótsze i najlepsze

Będą najlepsze amerykańskie reklamy, filmy nagrodzone na festiwalu Euroshorts 2015 i miniaturki filmowe. Dyskusyjny Klub Filmowy im. Andrzeja Munka zaprasza na ostatnie spotkanie przed wakacyjną przerwą. W programie repliki festiwalu Euroshorst 2015. Już 21 lipca o godzinie 19 w kinie Światowid.

Kino Światowid po raz kolejny będzie gościło Europejski Festiwal Euroshorts. Widzowie DKF-u obejrzą wybrane przez organizatorów, najciekawsze filmy z 24 edycji. - Produkcje prezentowane w ramach Euroshorts to nie tylko nieprzeciętne filmy krótkometrażowe młodych twórców z całego świata, ale także pomysłowe, artystyczne spoty reklamowe – mówi Natalia Piotrowska, kierownik kina Światowid. - Wraz z filmami do Elbląga przyjedzie Przemysław Młyńczyk, dyrektor artystyczny Festiwalu, który poprowadzi filmową dyskusję.
     Przemysław Młyńczyk to reżyser, autor kilkunastu filmów dokumentalnych, krótkometrażowych, oraz pełnometrażowej fabuły „Osiemnaście". Inicjator i dyrektor artystyczny jednego z najstarszych europejskich festiwali reklamy i niekomercyjnych filmów krótkometrażowych Euroshorts.
     
     Program replik:
     Filmy nagrodzone na festiwalu Euroshorts 2015 – 64 min
     - Najlepszy film fabularny Źle nam z oczu patrzy, 25 min, fabularny, Polska. Director / Reżyser: Arek Biedrzycki
     - Najlepszy film eksperymentalny Kintsugi (Naprawianie złotem), 4 min 30, eksperymentalny, Włochy. Reżyseria: Apotropia (Antonella Mignone + Cristiano Panepuccia)
     - Najlepszy film animowany Elementorum, 2 min 02, animowany, Polska. Reżyseria i animacja: Aneta Makowska
     - Najlepszy film dokumentalny Bracia (Brothers), 11 min 09, dokumentalny, Polska. Reżyseria, zdjęcia, produkcja: Szymon Jan Sinoff
     - Grand Prix Enemies, Vragove (Wrogowie), 21 min, fabularny , Bułgaria. Reżyseria: Hristo Simeonov
     
     Miniaturki z Euroshorts 2015 – 12 min
     Cookie-Tin Banjo (Malutkie banjo), 2:33, animowany, Wielka Brytania. Reżyseria i animacja: Peter Baynton
     Marche Arrière (Wsteczny bieg), 4 min, animowany, Francja. Reżyseria: Ayce Kartal
     The HitchHikers (Autostopowicze), 5:24, fabularny, Kanada. Reżyseria i montaż: Joung Han
     
     Twórcze reklamy = amerykański film reklamowy 2015 83 min
     83-minutowy zestaw najlepszych amerykańskich filmów reklamowych, włączonych do kolekcji Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku (MoMA).
     Premiera tej taśmy odbyła się w czerwcu 2015, z udziałem ok. 2000 twórców i producentów amerykańskiej reklamy. Kolekcja Działu Filmu MoMA zawiera już ponad 1,700 filmów reklamowych. Reklamy są oceniane w 22 kategoriach artystycznych, a w każdej z nich przyznawane są wyróżnienia.
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Pieczątki Firmowe
Żarówki LED