UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

„Nazwij swoją bibliotekę” - konkurs na nazwę dla Filii nr 7

 
Elbląg, „Nazwij swoją bibliotekę” - konkurs na nazwę dla Filii nr 7

We wrześniu po kilkumiesięcznym remoncie zostanie ponownie otwarta mieszcząca się przy ul. Hetmańskiej Filia nr 7 Biblioteki Elbląskiej, w której przeprowadzany jest obecnie ostatni etap modernizacji. Zanim to jednak nastąpi, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na nazwę dla tej Filii. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Trwająca od października 2014 r. modernizacja ma na celu przekształcenie Filii w nowoczesne i wyposażone w nowe technologie centrum dostępu do wiedzy i kultury. Ta mieszczą się w sercu miasta biblioteka będzie miejscem przyjaznym dla odbiorców w każdym wieku, od dzieci po seniorów. W odnowionej Filii znajdzie się przestrzeń biblioteczna z nowymi, czytelnie opisanymi i funkcjonalnie ustawionymi regałami bibliotecznymi, wyodrębnione miejsca spotkań, stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu, a także odbywać się będą zajęcia z wykorzystaniem najnowszych technologii. Zanim jednak zaprosimy mieszkańców miasta na otwarcie, ogłaszamy konkurs na nazwę dla tej Filii. Liczymy na kreatywność, a na zwycięzcę czekają atrakcyjne nagrody. Zapraszamy do zabawy!
      
       Regulamin konkursu „Nazwij swoją bibliotekę”
       1. Organizator konkursu:
       Biblioteka Elbląska im. C. Norwida
       ul. św. Ducha 3-7
       82-300 Elbląg
       2. Cele konkursu:
       Celem konkursu jest nadanie inspirowanej literaturą nazwy własnej dla Filii nr 7 Biblioteki Elbląskiej, popularyzacja i promocja biblioteki oraz upowszechnianie i promowanie czytelnictwa poprzez aktywizację społeczności lokalnej na rzecz biblioteki.
       3. Zasady uczestnictwa w konkursie:
       1. W konkursie mogą wziąć udział zarejestrowani czytelnicy Biblioteki Elbląskiej.
       2. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w konkursie za zgodą rodzica/opiekuna prawnego.
       3. Zgłoszenie propozycji nazwy odbywać się będzie wyłącznie za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego poprzez stronę internetową Biblioteki Elbląskiej w terminie 1 lipca – 31 lipca 2015 r.
       4. Propozycja nazwy własnej dla Filii nr 7 Biblioteki Elbląskiej musi w sposób dowolny odwoływać się do literatury, a także zawierać krótkie uzasadnienie.
       5. Uczestnik konkursu może zgłosić dowolną ilość propozycji nazw.
       6. Wyboru zwycięskiej nazwy dokona jury powołane przez Organizatora.
       7. W przypadku zgłoszenia przez różnych uczestników konkursu tej samej nazwy decyduje kolejność zgłoszeń.
       8. Zgłoszone propozycje podlegać będą ocenie pod względem zgodności z tematem konkursu i kreatywnego wykorzystania inspiracji literackich.
       9. Zgłaszając propozycję nazwy dla Filii nr 7 Biblioteki Elbląskiej uczestnik konkursu wyraża zgodę na bezpłatne przekazanie Organizatorowi konkursu praw do wykorzystywania nazwy.
       10. Zwycięzca konkursu odbierze nagrodę podczas uroczystego otwarcia Filii nr 7 Biblioteki Elbląskiej.
       11. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika wszystkich postanowień regulaminu.
       12. Organizator zastrzega sobie prawo do niewybrania spośród zgłoszonych propozycji nazwy dla Filii w przypadku gdy uzna je za niesatysfakcjonujące.
      
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od budzących
największe emocje
 • regulamin, przepisy, uprawnienia, zgoda rodziców. Co za urzędnik bezduszny to wymyślił? Po prostu biblioteka hetmańska powinno być. Jeżeli będzie, to rezygnuję z nagrody na rzecz najzaczytanego z czytelników.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 0
  (2015-07-02)
 • " Najdłuższy remont", " Spaczona inwestycja", " Mierz siły na zamiary". Czas trwania remontu przekracza wszelkie normy przyzwoitości. W tym samym czasie powstało parę pięter nowo budowanego sądu. A może po prostu "Kpina"?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  ogonek(2015-07-02)
 • a może przejrzeć umowę i ją egzekwować? Albo pojechać po nazwiskach, zlecającego, wykonawcy i insp. nadzoru?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2015-07-02)
Reklama