Niedziela 20-01-2019, imieniny Fabiana, Sebastiana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Niepełnosprawni artyści prezentują

14 listopada rozpoczynają się VII Ogólnopolskie Spotkania Artystyczne Osób Niepełnosprawnych. Jest to impreza o charakterze integracyjnym, podczas której prezentowane są spektakle teatralne, odbywają się koncerty oraz wystawy plastyczne i fotograficzne. Na wszystkie imprezy wstęp jest wolny.

Program Ogólnopolskich Spotkań Artystycznych Osób Niepełnosprawnych
     
     14 listopada (piątek)
     godz. 17.00 - Inauguracja - Duża Sala Teatru Dramatycznego; spektakl "Sen o lataniu" - Teatr Integracyjny "Dwie Twarze" działający przy Teatrze Dramatycznym i Młodzieżowym Domu Kultury w Elblągu
     ok. godz. 17.40 - Wernisaż wystaw - hol CKiWM Światowid; wystawa fotografii Jacka Szczurka /projekt "Byłam kim jesteś, jestem kim być możesz"/; wystawa prac plastycznych elbląskiego koła Polskiego Związku Głuchych.
     godz. 18.15 - spektakle - Scena na Piętrze: "Przyjacielu gdzie jesteś..." - Teatr Integracyjny działający przy Ośrodku Profilaktyki Uzależnień w Iławie; spektakl "Powołani do miłości" - zespól teatralny MIM - Warsztat Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Warszawsko - Praskiej Mińsk Mazowiecki; "Cyrk" - Pantomima osób niesłyszących PANT z Akademii Podlaskiej w Siedlcach.
     
     15 listopada (sobota)
     godz. 10.00 - Prezentacje artystyczne - kino "Światowid", Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej "Światowid": zespół "Znad Nidy” - Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Nidzicy; para taneczna "Sconfinato" - Warsztat Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Warszawsko – Praskiej, Mińsk Mazowiecki; zespół "Arlekin" - Warsztat Terapii Zajęciowej przy Towarzystwie Rodziców Dzieci Specjalnej Troski w Brodnicy; zespól "Leszcz" - Warsztat Terapii Zajęciowej przy Towarzystwie Rodziców Dzieci Specjalnej Troski w Brodnicy; zespół "Szwagry" - Warsztat Terapii Zajęciowej przy Środowiskowym Domu Samopomcy w Elblągu; pantomima PANT - Akademia Podlaska w Siedlcach; Zespół Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej "Światowid"; Monika Zarczuk i Wojciech Urban - Akademia Podlaska w Siedlcach.
     godz. 15.00 - spektakle "Scena na Piętrze" CKiWM "Światowid": grupa teatralna ze Słupska, grupa teatralna z Iławy.
     godz. 17.30 - Centrum Sztuki Galeria El: spektakl "Dell'arte dla..." - WTZ Teatroterapia przy Teatrze im. Juliusza Osterwy w Lublinie; koncert Katarzyny Śmigielskiej z Torunia - /projekt "Byłam kim jesteś, jestem kim być możesz"/.
     godz. 19.30 Wieczór integracyjny.
     
     
     16 listopada (niedziela)
     godz. 10.00 Warsztaty artystyczne - pracownie CKiWM "Światowid".
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne Oscar Ventura
Okulary korekcyjne JUST CAVALLI
OKOWOKO s.c.
Okulary przeciwsłoneczne DEFRAME