Piątek 22-06-2018, imieniny Pauliny, Tomasza
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Safari na Bielanach Safari na Bielanach

Niepełnosprawni artyści prezentują

14 listopada rozpoczynają się VII Ogólnopolskie Spotkania Artystyczne Osób Niepełnosprawnych. Jest to impreza o charakterze integracyjnym, podczas której prezentowane są spektakle teatralne, odbywają się koncerty oraz wystawy plastyczne i fotograficzne. Na wszystkie imprezy wstęp jest wolny.

Program Ogólnopolskich Spotkań Artystycznych Osób Niepełnosprawnych
     
     14 listopada (piątek)
     godz. 17.00 - Inauguracja - Duża Sala Teatru Dramatycznego; spektakl "Sen o lataniu" - Teatr Integracyjny "Dwie Twarze" działający przy Teatrze Dramatycznym i Młodzieżowym Domu Kultury w Elblągu
     ok. godz. 17.40 - Wernisaż wystaw - hol CKiWM Światowid; wystawa fotografii Jacka Szczurka /projekt "Byłam kim jesteś, jestem kim być możesz"/; wystawa prac plastycznych elbląskiego koła Polskiego Związku Głuchych.
     godz. 18.15 - spektakle - Scena na Piętrze: "Przyjacielu gdzie jesteś..." - Teatr Integracyjny działający przy Ośrodku Profilaktyki Uzależnień w Iławie; spektakl "Powołani do miłości" - zespól teatralny MIM - Warsztat Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Warszawsko - Praskiej Mińsk Mazowiecki; "Cyrk" - Pantomima osób niesłyszących PANT z Akademii Podlaskiej w Siedlcach.
     
     15 listopada (sobota)
     godz. 10.00 - Prezentacje artystyczne - kino "Światowid", Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej "Światowid": zespół "Znad Nidy” - Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Nidzicy; para taneczna "Sconfinato" - Warsztat Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Warszawsko – Praskiej, Mińsk Mazowiecki; zespół "Arlekin" - Warsztat Terapii Zajęciowej przy Towarzystwie Rodziców Dzieci Specjalnej Troski w Brodnicy; zespól "Leszcz" - Warsztat Terapii Zajęciowej przy Towarzystwie Rodziców Dzieci Specjalnej Troski w Brodnicy; zespół "Szwagry" - Warsztat Terapii Zajęciowej przy Środowiskowym Domu Samopomcy w Elblągu; pantomima PANT - Akademia Podlaska w Siedlcach; Zespół Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej "Światowid"; Monika Zarczuk i Wojciech Urban - Akademia Podlaska w Siedlcach.
     godz. 15.00 - spektakle "Scena na Piętrze" CKiWM "Światowid": grupa teatralna ze Słupska, grupa teatralna z Iławy.
     godz. 17.30 - Centrum Sztuki Galeria El: spektakl "Dell'arte dla..." - WTZ Teatroterapia przy Teatrze im. Juliusza Osterwy w Lublinie; koncert Katarzyny Śmigielskiej z Torunia - /projekt "Byłam kim jesteś, jestem kim być możesz"/.
     godz. 19.30 Wieczór integracyjny.
     
     
     16 listopada (niedziela)
     godz. 10.00 Warsztaty artystyczne - pracownie CKiWM "Światowid".

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Krewetkarium
ichtovit
Cats Best 10L
Artemia