UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nowoczesne zawody pełne energii

Elbląg, Nowoczesne zawody pełne energii

Zakończyło się przyjmowanie zgłoszeń do Ogólnopolskich Konfrontacji Tanecznych. Warto więc zarezerwować sobie czas i 28 maja odwiedzić Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, żeby na żywo zobaczyć młodych i uzdolnionych tancerzy z całej Polski.

Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne to turniej, który jest organizowany przez CSE „Światowid” już od 18 lat. Cieszą się one dużą popularnością nie tylko w Elblągu, ale też poza nim. Na zawody zgłaszają się uczestnicy z całej Polski i podobnie jest w tym roku. Do konfrontacji zgłosiło się 132 indywidualnych uczestników, 48 duetów, 74 formacje i 15 miniformacji z naszego miasta, ale także z okolic Trójmiasta, Warszawy, Torunia i Słupska.
       - Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne są najbardziej barwnymi i energetycznymi zawodami, jakie organizujemy – mówi Zyta Wrzos z Centrum Tańca „Promyk”. - Stawiają na różnorodność, ale dominują przede wszystkim nowoczesne i energiczne formy taneczne. Na scenie może pojawić się każdy styl, z wyłączeniem tańca towarzyskiego i ludowego.
       Zawody podzielono na kilka kategorii tanecznych: od tych najbardziej nowoczesnych, jak hip-hop, dancehall i disco dance, aż po bardziej subtelne formy i taniec współczesny.
       Tancerzy będzie oceniać pięcioosobowa komisja sędziowska, w skład której wejdą Anna Haracz (pedagog tańca współczesnego i improwizacji), Daria Zulewska (specjalistka od dancehallu), Rafał Milcewicz (uczestnik 5. edycji programu You Can Dance oraz instruktor hip-hopu), Jowita Czarnecka-Tereba (właścicielka szkoły tańca Jowita Fitdance) oraz Katarzyna Łukaszewska (instruktorka tańca nowoczesnego).
       - Konfrontacje są doskonałym miejscem dla uczestników, by rozwijali swoje pasje i spełniali marzenia – mówią organizatorzy. – Podczas turnieju można podpatrzyć nowe trendy, zapoznać się z różnymi stylami tanecznymi i nawiązać znajomości z osobami o podobnych zainteresowaniach.
       Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne odbędą się 28 maja od godz. 10 na sali widowiskowo-sportowej w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Zawody zostaną rozegrane w trzech kategoriach wiekowych: do 11 roku życia, 12-15 lat i powyżej 15 lat. Zawodnicy będą startować według podanych kategorii - od najmłodszych do najstarszych.
       Bilety w cenie 10 złotych można nabyć w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” (na prawo od wejścia do budynku przy pl. Jagiellończyka 1).
      
Sebastian Czarnecki, Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama