UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Otwarta próba generalna

 
Elbląg, Otwarta próba generalna
fot. Stefan Curta

Elbląska Orkiestra Kameralna zaprasza zorganizowane grupy ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na otwartą próbę generalną Koncertu EOK i Atom String Quartet pod dyrekcją Krzysztofa Herdzina.

Już jutro (14 lutego) o godz. 13 w sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu młodzi melomani będą mogli uczestniczyć w procesie powstawania koncertu, obserwowania pracy dyrygenta, solistów i orkiestry. Będą także mieli okazję usłyszeć skrócony program wieczornego koncertu, między innymi autorskie kompozycje Atom String Quartet, jak: Manhattan Island, Iława, Too Late oraz fragmenty Suity na tematy polskie Krzysztofa Herdzina.
      
       Atom String Quartet, w składzie:
       Dawid Lubowicz skrzypce
       Mateusz Smoczyński skrzypce
       Michał Zaborski altówka
       Krzysztof Lenczowski wiolonczela
       Krzysztof Herdzin dyrygent
       Elbląska Orkiestra Kameralna
       Bilety w cenie: 10 zł
      
       Biuro Koncertowe EOK (Ratusz Staromiejski, Stary Rynek 25). Biuro czynne w pn., śr. i pt. w godz. 8:00-16:00 oraz wt. i czw. w godz. 10:00-18:00. Rezerwacja telefoniczna: (55) 237 47 49 lub elektroniczna www.eok.elblag.eu.
      
       Sponsor Główny Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Meble Wójcik
       Sponsorzy Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Metal Expert Sp. z o.o. Sp. J., Toyota Knedler Sp. z o.o.
      

       Patronem medialnym Elbląskiej Orkiestry Kameralnej jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

      
Elbląska Orkiestra Kameralna
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama