UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Performance na zakończenie projektu

Elbląg, Performance na zakończenie projektu

W piątek 15 czerwca na godzinę 20 zapraszamy do krużganka Galerii EL na performance, wieńczący warsztaty dźwiękowe i poetyckie odbywające się w ramach programu „Miasto_Słowo_Dźwięk. Warsztaty z formami przestrzennymi”. Impreza połączona będzie z kolejnym elbląskim slamem poetyckim.

Przez ostatnie kilka miesięcy w Galerii EL zrealizowane zostały dwa bloki warsztatowe.
     Pierwszy to warsztaty poezji spoken word, które poprowadził Wojtek Cichoń – slamer i poeta. Uczestnicy warsztatów zapoznali się z technikami pisania kreatywnego, a efektem końcowym jest szereg tekstów poetyckich, inspirowanych poszczególnymi formami przestrzennymi oraz historią Biennale Form Przestrzennych w Elblągu.
     Drugi blok warsztatowy – warsztaty dźwiękowe – poprowadził Maciek Olewniczak. Podczas spotkań uczestnicy dokonali próby interpretacji dźwiękowej form przestrzennych Jerzego Krechowicza, Juliana Boss-Gosławskiego, Lecha Kunki i Macieja Szańkowskiego. Efekty warsztatów, wraz z wizualizacjami przygotowanymi przez Kubę Strumińskiego, zobaczyć będzie można 15 czerwca w krużganku Galerii EL.
     Performance poprzedzony zostanie 2. elbląskim slamem poetyckim, do udziału w którym zapraszamy wszystkich zainteresowanych prezentacją swojej poezji i innych form pisanych na scenie.
     Na wydarzenie wstęp wolny.
     
     Projekt „Miasto_Słowo_Dźwięk. Warsztaty z formami przestrzennymi” został dofinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Edukacja Kulturalna. Jego zasadniczą ideą jest zainteresowanie elblążan fenomenem form przestrzennych poprzez realizację serii warsztatów edukacyjnych, a także wirtualnej platformy informacyjnej w całości poświęconej Biennale Form Przestrzennych w Elblągu.
     
Beata Branicka, Centrum Sztuki Galeria EL
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama