Środa 16-01-2019, imieniny Włodzimierza
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Promocja książki Dariusza Lisa

Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna imienia Karola Wojtyły w Elblągu zaprasza na promocję książki Dariusza Lisa „No i mam za swoje”. Spotkanie z autorem promowanej książki odbędzie się w poniedziałek, 10 maja, o godzinie 17.00, w sali konferencyjnej Biblioteki Pedagogicznej w Elblągu przy ulicy Świętego Ducha 25.

Dariusz Lis – urodził się 29 października 1962 roku w Braniewie. Ukończył polonistykę na Wydziale Humanistycznym Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Olsztynie. Debiutował w czasie studiów utworami opublikowanymi w Almanachu WSP „W drodze na Parnas”. Wydał zbiór wierszy „We wsi R”, „Obiema dłońmi niosę do ust”, książki dla dzieci: „Zwierzęta z domu pod kasztanowcem” oraz „Przyjaciele i wrogowie”, tom liryków „Przegląd rzeczy używanych”, zbiór opowiadań dla dorosłych „W pajęczynie granic”. Jest laureatem licznych konkursów poetyckich i prozatorskich, regionalnych i ogólnopolskich. Obecnie pracuje jako polonista w Zespole Szkół Budowlanych w Braniewie. Związany jest też z regionalną prasą.
„No i mam za swoje” to książka, która w zabawny sposób opisuje wydarzenia dotyczące początków nauczycielskiej pracy głównego bohatera. Może ona stanowić ciekawe źródło informacji dla rozpoczynających pracę nauczycieli oraz stać się punktem wyjścia do refleksji nad własną karierą zawodową pedagogów z większym stażem.
     Na spotkanie zapraszamy wszystkich elblążan. Ufamy, że promowana książka oraz bezpośredni kontakt z autorem będą interesującą propozycją nie tylko dla grona pedagogicznego.
     

 

Jadwiga Pawluk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy z Grawerem
Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Żarówki LED
Pieczątki Firmowe