UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Przybyć, zobaczyć, zostawić ślad - posłuchaj!

 
Elbląg, Przybyć, zobaczyć, zostawić ślad - posłuchaj!
Na spotkaniu w Bibliotece Elbląskiej był komplet widzów. Czytelnicy mieli wiele pytań do podróżnika, a później w długiej kolejce czekali na jego autograf... (fot. Agnieszka Jarzębska)

Niewielu jest ludzi na świecie, którzy byli w tylu miejscach na Ziemi, tyle zobaczyli i doświadczyli co on - Jacek Pałkiewicz, wybitny polski reporter, autorytet w dziedzinie survivalu, eksplorator i odkrywca źródeł Amazonki, największej rzeki świata, spotkał się wczoraj z czytelnikami w Mrągowie, Braniewie i Elblągu.

Jacek Pałkiewicz jest członkiem rzeczywistym brytyjskiego Królewskiego Towarzystwa Geograficznego. Należy do towarzystw geograficznych we Włoszech, Peru i Rosji. Za swe osiągnięcia otrzymał Order Zasługi Republiki Włoskiej, a w 2010 r. papież Benedykt XVI uhonorował go złotym krzyżem Pro Ecclesia et Pontifice (czyli Dla Kościoła i Papieża - za "wybitny dorobek w promocji człowieka"); był też honorowym ambasadorem Mazur w czasie światowego konkursu na 7 Nowych Cudów Natury.
     
     O swoich wyprawach i survivalu podróżnik napisał wiele książek. Zostały one wydane w języku polskim, ale też m.in. angielskim, włoskim i rosyjskim. W 2010 r. ukazała się biografia Pałkiewicz, droga odkrywcy, pióra Andrzeja Kapłanka. Radiowa rozmowa Agnieszki Jarzębskiej.
     
     Jacek Pałkiewicz odwiedził biblioteki regionu za sprawą programu Dyskusyjny Klub Książki.
     
eswiatowid.pl
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama