UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Rada dla Galerii EL

 
Elbląg, Galeria EL będzie miała radę programową
Galeria EL będzie miała radę programową (fot. Michał Skroboszewski)

Siedmiu specjalistów różnych dziedzin zasiądzie w radzie programowej Galerii EL. W tym gronie jest też Marek Blum, syn Gerarda Kwiatkowskiego (Jürgena Bluma), twórcy galerii-laboratorium. Skład rady przyjęła już komisja oświaty, kultury, sportu i turystyki, a teraz stosowne zarządzenie ma wydać prezydent Elbląga.

Dyrektor Galerii EL Jarosław Denisiuk zaproponował skład rady programowej, w skład której wchodzą: Waldemar Cichoń (specjalista ds. artystycznych), Jerzy Domino (specjalista ds. ochrony zabytków, Ryszard Kowalewski, Stefan Szydłowski, Piotr Żuchowski, Marek Blum, Jerzy Wojewski. Dwa ostatnie nazwiska ściśle łączą się z historią powstania Galerii EL. Marek Blum jest synem Gerarda Kwiatkowskiego (Jürgena Bluma), inicjatora i siły napędowej laboratorium sztuki. Zdaniem doradcy prezydenta Elbląga Piotra Żuchowskiego, jego zasiadanie w radzie ma ułatwić wiele spraw związanych z wykorzystaniem nazwiska Blum.
       Z kolei Jerzy Wojewski jest współzałożycielem Galerii.
       Skład rady programowej zaakceptowali członkowie komisji oświaty, kultury, sportu i turystyki Rady Miejskiej. Teraz stosowne zarządzenie ma wydać prezydent Elbląga.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama