Środa 16-01-2019, imieniny Włodzimierza
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Rockmani zagrają dla Olgierda

Elbląg, Rockmani zagrają dla Olgierda

W piątek, 17 czerwca elbląskie zespoły zagrają dla chorego Olgierda Klucznika. W klubie Mjazzga od godz. 19 koncertowo prezentować się będą grupy Zorro, Fumez, Asteria i Divergent. To wspaniała okazja na świetną rockową zabawę i pomoc młodemu koledze. 15 czerwca o godz. 18 w restauracji hotelu Elbląg odbędzie się z kolei aukcja prac elbląskich artystów, a po niej w świat piosenki poetyckiej przeniesie nas Jarosław Chojnacki, akcje są również zadedykowane chłopcu.

"Mam na imię Olgierd. Niektórzy mnie już znają, bo jestem fajnym dzieciakiem. Od roku, kiedy w końcu mnie zdiagnozowano, leczę się na boreliozę wrodzoną. Bakteria zrobiła w moim organizmie duże spustoszenie - mam 5 i pół roku rozwijam się bardzo bardzo powoli. Terapeuci mówią, że obecnie jestem na etapie jedenastomiesięcznego dziecka. Trochę powoli mi idzie, ale nie ukrywam, że od kiedy walczę z boreliozą, mój rozwój bardzo przyspieszył. Jestem silniejszy, przymierzam się do chodzenia i zrobiłem się komunikatywny - interesuje mnie mówienie i inni ludzie - szczególnie dzieci. Na swojej drodze spotkałem już wielu wspaniałych ludzi - mam świetnych terapeutów w Przedszkolu w OSW nr 2 oraz w "Krasnalu". Leczę się w Centrum Medycznym św. Łukasza w Gdańsku. Terapia boreliozy jest bardzo kosztowna - badania, wizyty, leki nie są refundowane przez NFZ, ale innej możliwości dla mnie nie ma. Oprócz nakładów finansowych antybiotykoterapia może negatywnie wpływać na organizm, ale jak na razie doskonale sobie radzę. A moje postępy zachwycają wszystkich."
     Środków z 1%, które zbieram na konto Olgierda w Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" (i za które bardzo Wam dziękuję) nie wystarczy mi już w tej chwili na zaplanowany turnus rehabilitacyjny w Centrum Hipoterapii i Rehabilitacji „Zabajka" w Stawnicy oraz dalsze specjalistyczne leczenie.
     Dlatego też z mamą i jej przyjaciółmi (moimi w sumie też) zapraszamy Was na dwa koncerty charytatywne oraz aukcję prac elbląskich twórców. Dochód z cegiełek oraz z aukcji zasili moje konto w Fundacji."
     
     W piątek 17 czerwca od godz. 19 zapraszamy do Klubu Muzycznego "Mjazzga" na nieco ostrzejsze brzmienia. Charytatywnie zagra Zorro, Asteria Fumez oraz nieco łagodniej Marta Gałuszewska z grupą Divergent.
     Cegiełki o wartości 20 zł. do nabycia przed koncertami.
     
     Z kolei dwa dni wcześniej, 15 czerwca o godz. 18 w restauracji Hotelu Elbląg odbędzie się aukcja prac elbląskich artystów, a po niej w świat piosenki poetyckiej przeniesie nas Jarosław Chojnacki. Aukcje są również zadedykowane Olgierdowi.
     
     Bardzo dziękuję wszystkim artystom za podzielenie się talentem i przyjaciołom za pomoc. Choruję na chorobę przewlekłą, rozwijam się bardzo powoli, ale dzięki wsparciu mam szansę na samodzielność. Więcej na stronie i na facebooku.
     
     Pieniądze zostaną przekazane na moje subkonto
     Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”
     Stawnica 33 A
     77-400 Złotów
     KRS: 0000186434
     Spółdzielczy Bank Ludowy Zakrzewo Oddział w Złotowie
     89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
     tytuł wpłaty: Olgierd Klucznik 557/K
     
Klub Muzyczny Mjazzga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Żarówki LED