Poniedziałek 21-01-2019, imieniny Agnieszki, Jarosława. Dzień Babci
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Sekcja ceramiki w "Światowidzie"

 
Elbląg, Sekcja ceramiki w "Światowidzie" fot. nadesłane

Praca na kole garncarskim, tworzenie kafli i ceramicznych obrazów – to tylko przykładowe zajęcia, w jakich wezmą udział uczestnicy sekcji ceramicznej organizowanej w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Chętni już mogą się zgłaszać.

- Na zajęcia zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych – mówi prowadząca warsztaty Ewa Bednarska-Siwilewicz. – Spotkania będą odbywały się w pracowni ceramicznej, która okazuje się być prawdziwą kuźnią talentów.
     Podczas zajęć uczestnicy poznają wiele technik tradycyjnego modelowania gliny, lepienia z wałeczków, plastrów, przy użyciu form gipsowych, pracy na kole garncarskim oraz tworzenia ceramicznych obrazów czy kafli.
     - Kontakt z gliną wpływa na wielozmysłowe postrzegania zjawisk świata odkrywając nieograniczone możliwości, formowania tego materiału. Prace ulepione w glinie stanowią niepowtarzalny efekt wyobraźni i pomysłowości – dodaje Ewa Bednarska-Siwilewicz.
     Prace uczestników sekcji ceramicznej zdobywają nagrody i wyróżnienia w konkursach ogólnopolskich. Jeżeli chcesz do nich dołączyć już możesz się zapisać. Zgłoszenia przyjmowane są do końca września pod nr tel. 55 611 20 64 oraz mailowo: ewa.bednarska@swiatowid.elblag.pl
     Pierwsze zajęcia odbędą się 5 października. W godz. od 16.00 do 17.30 potrwają warsztaty dla dzieci i młodzieży, od 18.00 do 20.00 - warsztaty dla dorosłych. Odpłatność: dorośli - 70 zł/miesięcznie; młodzież, dzieci - 40 zł/miesięcznie.
Sylwia Warzechowska, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem