Poniedziałek 23-07-2018, imieniny Brygidy, Apolinarego
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Skąd przychodzimy... - zobacz reportaż!

 
Elbląg, Skąd przychodzimy... - zobacz reportaż!
Rek

Zapraszamy do obejrzenia reportażu na temat konferencji o ochronie niematerialnego dziedzictwa kulturowego, która odbyła się w elbląskim Światowidzie.

Przypomnijmy, konferencja odbyła się 17 października. Wzięli w niej udział przedstawiciele instytucji i stowarzyszeń, które w swojej działalności zajmują się szeroko pojętą kulturą.
     Na widowni kameralnej sali kina Światowid zasiedli goście z regionu, w tym z Archiwum Państwowego i Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Muzeum Budownictwa Ludowego. Parku Etnograficznego w Olsztynku, ośrodka kultury w Samborowie i biblioteki publicznej w Szyldaku.
     Z kolei Elbląg reprezentowali przedstawiciele: delegatury Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków, Biblioteki Elbląskiej, Teatru im. Aleksandra Sewruka, Elbląskiego Towarzystwa Kulturalnego, Stowarzyszenia Historyczno-Poszukiwawczego Denar, Elbląskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, Uniwersytetu III Wieku i Osób Niepełnosprawnych, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Magazynu Elbląskiego. Przyszli również uczniowie i nauczyciele dwóch klas o profilu humanistycznym z II Liceum Ogólnokształcącego.
     
     Reportaż Agnieszki Jarzębskiej, Krzysztofa Chaja i Tomasza Misiuka

eswiatowid.pl
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

AMK Kuchnia 3
AMK Szkło ozdobne 4
AMK Szkło ozdobne 3
AMK meble biurowe