Poniedziałek 18-02-2019, imieniny Bernardety, Konstancji
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Solidarni z Januszem - posłuchaj!

Elbląg, Solidarni z Januszem - posłuchaj!
(fot. PS)

Około 3,5 tysiąca złotych przyniosła wczorajsza aukcja na rzecz Janusza Jędrzejewskiego, znanego elbląskiego artysty, który walczy z chorobą nowotworową. Na koncercie było około 300 osób.

Na aukcji nie udało się sprzedać wszystkich wystawionych przedmiotów. Wkrótce będzie je można kupić za pośrednictwem Fundacji Elbląg, która przejęła pieczę na finansową stroną akcji na rzecz Janusza Jędrzejewskiego. Całkowity dochód zostanie przekazany na pokrycie kosztów leczenia pana Janusza.
     W radiowej rozmowie nagranej późnym wieczorem, tuż po zakończeniu koncertu, przyjaciele i współorganizatorzy przedsięwzięcia: Ewa Zabłocka-Krasowska i Zbigniew Seroka opowiadają o Januszu Jędrzejewskim, jego obecnym stanie zdrowia - i apelują o pomoc.
     - W czasie koncertu ze strony wszystkich jego uczestników czuliśmy solidarność i przyjaźń dla Janusza. Efekty finansowe aukcji także są nie najgorsze. Jesteśmy realistami i, niestety, musimy liczyć się z faktami, które są nieubłagane. Na wypadek, gdyby Janusz nie wyzdrowiał, opuścił nas, przewidzieliśmy ewentualność uruchomienia specjalnego funduszu jego imienia na rzecz dzieci i młodzieży uzdolnionej artystycznie. Stało się to możliwe dzięki współpracy z Fundacją Elbląg, która właśnie m.in. do takich celów prospołecznych została powołana - mówią Ewa Zabłocka-Krasowska i Zbigniew Seroka.
     Aby posłuchać, przejdź do artykułu:
      http://eswiatowid.pl/?page=news&ShowOne=3089
     
     Warto dodać, że wszyscy, którzy chcą pomóc Januszowi Jędrzejewskiemu w jego walce z chorobą nowotworową, mogą dokonać wpłaty na specjalne konto utworzone przez Fundację Elbląg.
     Numer konta: Bank PeKaO S.A. 46 1240 1226 1111 0010 0478 1746, z dopiskiem: Dla Janusza Jędrzejewskiego.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

AMK Kuchnia 11
AMK Szkło ozdobne 7
AMK Szkło ozdobne 4
Fronty lakierowane mdf mat różne kolory RAL