Wtorek 11-12-2018, imieniny Damazego, Daniela
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Spotkajmy się na MSA

 
Elbląg, Spotkajmy się na MSA W trakcie III Międzynarodowych Spotkań Artystycznych (fot. Arkadiusz Podhorodecki)
Rek

Szeroko pojęta integracja i przełamywanie barier społecznych - cztery dni pełne niezwykłych wrażeń. W dniach 17-20 listopada odbędą się w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid", piąte już, Międzynarodowe Spotkania Artystyczne.

Jak zwykle, Międzynarodowe Spotkania Artystyczne to wydarzenie szczególne, zarówno dla organizatorów, jak i uczestników. W ramach MSA realizowane są: koncerty, spektakle teatralne, warsztaty artystyczne, pokazy filmowe, spotkania integracyjne, konferencyjne, wystawy plastyczne i fotograficzne. Międzynarodowe Spotkania Artystyczne to również szczególna okazja do promowania kultury polskiej.
     - Staramy się prezentować interesujące spektakle i koncerty w wykonaniu polskich artystów - mówi Teresa Miłoszewska, organizator MSA. - Jednak to również możliwość przeglądu i promocji ciekawych wydarzeń teatralnych, muzycznych i plastycznych głównie z państw Europy Środkowej i Wschodniej.
     Założeniem organizatorów Spotkań jest szeroko pojęta integracja i przełamywanie barier społecznych, m.in. poprzez włączenie w nie osób niepełnosprawnych. Cele te realizują dzięki promowaniu artystycznych osiągnięć osób niepełnosprawnych oraz włączeniu osób niepełnosprawnych w aktywne współuczestnictwo w tych działaniach.
     - Niepełnosprawni uczestniczą w Spotkaniach bez taryfy ulgowej, na równi z osobami sprawnymi - dodaje Teresa Miłoszewska. - Formuła działań w ramach tego projektu umożliwia uczestnikom integrację, wymianę doświadczeń w zakresie pracy artystycznej oraz nawiązywanie kontaktów.
     W tegorocznej edycji MSA udział wezmą artyści z dziedzin: teatru, fotografii, muzyki, tańca, plastyki, m.in. ze Szwecji, Litwy, Finlandii, Rosji, Niemiec, Ukrainy, Polski - ok. 200 osób. Na V MSA usłyszymy Grażynę Auguścik, polską wokalistkę mieszkającą i tworzącą od ponad 20 lat w USA i znakomitego brazylijskiego gitarzysty Paulinho Garcii. Odbędzie się również akustyczny koncert Marka Piekarczyka z zespołem oraz koncert w wykonaniu Orkiestry Vita Activa.
     
     Organizatorzy: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" w Elblągu, Stowarzyszenie Kulturalne „Viva art".
     Realizacja imprezy z udziałem środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Urzędu Miejskiego w Elblągu.
     Partnerem imprezy jest Grupa Lotos S.A.
Edyta Jasiukiewicz, Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Ręcznik z haftem
Naszywka GODŁO
POLO z HAFTEM
T-shirt biały z Twoim nadrukiem DTG PROMOCJA