Sobota 20-04-2019, imieniny Czesława, Agnieszki
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Spotkanie liderów organizacji pozarządowych

Elbląg, Spotkanie liderów organizacji pozarządowych

Grudzień, to czas podsumowana mijającego roku, ale także planów na przyszłość. CSE „Światowid” organizuje doroczne spotkanie liderów organizacji pozarządowych działających na rzecz kultury i ochrony dziedzictwa kulturowego województwa warmińsko-mazurskiego.

Spotkanie, które zaplanowano na 30 grudnia 2013 r. na godz. 10.00 w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, Pl. K. Jagiellończyka 1( Galeria Nobilis, II p.), będzie okazją do nawiązania kontaktów, inspiracją do realizacji w przyszłości wspólnych projektów. Proponujemy również w ramach spotkania interesujący moduł szkoleniowy w formie warsztatów, który będzie naszym zdaniem, bardzo pomocny w codziennej pracy lidera.
     Do współpracy zaprosiliśmy Agnieszkę Peć-Soszka, trenera z kilkunastoletnim stażem w prowadzeniu szkoleń, m.in. z zakresu budowania zespołu, współpracy i odpowiedzialności indywidualnej i zespołowej, efektywnej komunikacji, technik twórczego rozwiązywania problemów, integracji i motywacji. Agnieszka Peć-Soszka jest także Certyfikowanym Trenerem Technik Szybkiego Zapamiętywania i Szybkiego Czytania oraz Trenerem biznesu.
     Udział w spotkaniu i warsztacie jest bezpłatny. Warunkiem udziału jest przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia na adres mailowy: teresa.miloszewska@swiatowid.elblag.pl
     do 27 grudnia 2013 r. Szczegółowe informacje na stronie www.swiatowid.elblag.pl
     Dofinansowano ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
     

     
Teresa Miłoszewska, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem