UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

Świat plakatów Sebastiana Baumana

 
Elbląg, Świat plakatów Sebastiana Baumana

V Festiwal Literatury Wielorzecze to nie tylko spotkania z autorami, warsztaty i koncerty. 23 września o godz. 18 Stowarzyszenie Alternatywni zaprasza wszystkich na wernisaż plakatu Sebastiana Baumana, który współpracuje z Teatrem im. A. Sewruka w Elblągu oraz Olsztyńskim Teatrem Lalek.

Sebastian Bauman urodził się w Gdańsku. Mieszka w Olsztynie. Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku (2016). Jak mówi o sobie, jest wolnym strzelcem. Zajmuje się  plakatem, ilustracją, tworzy grafiki cyfrowe i rysunki, projektuje. Do swojej pracy używa narzędzi cyfrowych i tradycyjnych. Jest także perkusistą w olsztyńskich zespołach Wodny Patrol i Mocni w Wierze.
       Do tej pory brał udział i wystawiał swoje prace m.in. na: I Międzynarodowym Triennale Rysunku Studentów Wyższych Szkół Artystycznych Katowice 2014 , II Miedzynarodowym Biennale Plakatu Bielsko-Biala 2015 (pokonkursowe wystawy zbiorowe), indywidualnej wystawie rysunku i plakatu w Urzędzie Marszałkowski w Olsztynie (2015), „Electronic for a Friend” – zbiorowym projekcie multimedialnym, indywidualnej wystawie plakatu, grafik cyfrowych i rysunków w Olsztynie (2016), VII Wystawie Rysunku Studenckiego Rysować naturalnie (Toruń 2016), Galerii Stary Ratusz WBP (Olsztyn 2016), “Rok Feliksa Nowowiejskiego”- pokonkursowej, zbiorowej wystawie plakatów (Olsztyn 2016). Do jego osiągnieć należy wygrany konkurs na plakat do sztuki „Dzienniki gwiazdowe” Stanisława Lema (2015).
       Jego prace to ciekawe eksperymenty i połączenia, których efekty można zobaczyć na stronie. Wernisaż plakatu Sebastiana Baumana w ramach V Festiwalu Literatury Wielorzecze odbędzie się 23 września o godz. 18 w Młodzieżowym Domu Kultury przy ulicy Warszawskiej 55 na Wyspie Spichrzów.
       Projekt V Festiwalu Literatury Wielorzecze jest realizowany przez Stowarzyszenie „Alternatywni”.
       Patronat honorowy nad Festiwalem objęli marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Gustaw Marek Brzezin oraz prezydent Miasta Elbląg Witold Wróblewski

       Patronat medialny nad Wielorzeczem sprawuje Elbląska Gazeta Internetowa portEL
Kamila Łyłka-Kosińska, Stowarzyszenie Alternatywni
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama