Czwartek 17-01-2019, imieniny Antoniego, Jana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Szkolenie w Kaliningradzie

Od listopada ubiegłego roku do czerwca bieżącego w Światowidzie, oprócz programu „Pomosty”, realizowany jest projekt „Transgraniczna integracja”. W ramach tego projektu odbyły się już szkolenia, wykłady, zajęcia z batiku i teatroterapii. Tym razem szkolenia odbędą się w Kaliningradzie.

W dniach 23 – 24 kwietnia 5-osobowa grupa instruktorów z centrum kultury Światowid oraz terapeutów z Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym poprowadzi szkolenie z zakresu metod i form terapii przez sztukę dla instruktorów, pedagogów, wolontariuszy i terapeutów z Kaliningradu.
     Z kolei w maju (16 – 18.05 br.) w Światowidzie odbędą się warsztaty integracyjne dla młodzieży niepełnosprawnej z Elbląga i Kaliningradu - zajęcia teatralne, plastyczne i muzyczne. Zaplanowany jest również udział w festynie inaugurującym obchody Europejskiego Tygodnia Walki o Równe Prawa Osób Niepełnosprawnych. Uczestnikami majowych spotkań będzie młodzież niepełnosprawna oraz opiekunowie – wolontariusze.
     - Wszelkie działania w ramach projektu "Transgraniczna integracja" mają dać podstawowe umiejętności pracy z niepełnosprawnymi, pozwolić na nawiązanie kontaktów, zbudowanie systemu współpracy, a także przełamanie barier społecznych i stereotypów w postrzeganiu mieszkańców sąsiedniego kraju. To także możliwość podzielenia się doświadczeniami w pracy terapeutycznej - wyjaśnia Teresa Miłoszewska, prezes Stowarzyszenia „Viva art”, które uzyskało grant na realizację projektu.
L
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety z Italią
Fototapety z dmuchawcami
Fototapety ze sztuką
Obrazy na alupanelu