Sobota 23-03-2019, imieniny Pelagii, Feliksa
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Sztuka bez granic

Elbląg, Sztuka bez granic
GAF 2009

W sobotę (18 września) rozpoczyna się Good Artcountries Festiwal (GAF). Trzecia jego edycja, tradycyjnie już jest efektem współpracy polsko - rosyjsko - litewskiej. Przez dwa dni w CSE Światowid wystąpią grupy teatralne oraz odbędzie się konferencja z udziałem wszystkich uczestników.

Festiwal zainaugurowany zostanie spektaklem „Kogo chcesz oszukać" w wykonaniu działającego w CSE Światowid Teatru I Na Odwrót. Elblążanie premierę obejrzeli w lipcu i nagrodzili młodych aktorów gromkimi brawami.
     Kaliningradzki Obwodowy Teatr Młodzieżowy „Eliksir" zaprezentuje 19 września sztukę „Kiedy przyjdziesz?" "Eliksir" tworzą absolwenci szkół teatralnych Rosji oraz młodzież z regionu. Teatr wychował kilka pokoleń utalentowanych aktorów. Jego repertuar opiera się zarówno na światowej literaturze, jak i autorskich projektach członków zespołu.
     Również 19 września w ramach GAF-u odbędzie spektakl lalkowy dla dorosłego widza, pt. „Dwunastu braci" w wykonaniu Studia Sztuki Teatralnej „Trepse" z Centrum Młodzieży w Kłajpedzie. Studio powstało blisko trzydzieści lat temu. Każdego roku przygotowuje 2 - 3 nowe spektakle aktorskie bądź lalkowe.
     Tego samego dnia artyści i organizatorzy wezmą udział w konferencji. Przedstawią swoje instytucje, omówią i podsumują współpracę.
     
     Program festiwalu:
     18 września, godz. 18 (Scena na Piętrze CSE Światowid) - spektakl „Kogo chcesz oszukać" w wykonaniu działającego w CSE Światowid Teatru I Na Odwrót.
     19 września, godz. 17 (Duża Sala Kina Światowid) - spektakl „Kiedy przyjdziesz?" w wykonaniu Kaliningradzkiego Obwodowego Teatru Młodzieżowego „Eliksir"
     19 września, godz. 18.30 (Scena na Piętrze) - spektakl lalkowy dla dorosłego widza „Dwunastu braci" w wykonaniu Studia Sztuki Teatralnej „Trepse" z Centrum Młodzieży w Kłajpedzie.
     
     Good Artcoutries Festival jest kontynuacją projektu „Poezja- sztuka bez granic, towar bez cła", który został sfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Sąsiedztwa Litwa, Polska, Obwód Kaliningradzki Federacji Rosyjskiej INTERREG III A / TACIS.
Anna Kleina, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety one color
Fototapety industrial
Fototapety dziecięce
Fototapety z tańcem