Poniedziałek 18-06-2018, imieniny Elżbiety, Marka
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Sztuka niepełnosprawnych

Już po raz ósmy Elbląg będzie gospodarzem Ogólnopolskich Spotkań Artystycznych Osób Niepełnosprawnych. Od 19 do 21 listopada w centrum kultury Światowid i w Galerii EL będą odbywały się koncerty, spektakle teatralne, pokazy taneczne oraz warsztaty artystyczne. Patronat medialny nad imprezą objął portEl.

Program Ogólnopolskich Spotkań Artystycznych Osób Niepełnosprawnych
     
     19 listopada (piątek)
     godz. 10.00 - warsztaty muzyczne prowadzone przez muzyków z Kapeli "Drewutnia" (kino "Światowid")
     godz. 12.00 - seminarium "Pozycja sztuki osób niepełnosprawnych na otwartym rynku artystycznym" (Sala Urzędu Miejskiego, ul. Św. Ducha 3/4)
     godz. 16.30 - spektakl "Pociąg do marzeń" - grupa integracyjna z Elbląga
     (Scena na Piętrze)
     godz. 17.30 - inauguracja VIII Ogólnopolskich Spotkań Artystycznych Osób Niepełnosprawnych: spektakl w wykonaniu Teatru-3 ze Szczecina, koncert Kapeli Drewutnia z Lublina, wystawa prac uczestników Pleneru Artystycznego w Krynicy Morskiej (Centrum Sztuki Galeria EL)
     
     20 listopada 2004 (sobota)
     godz. 11.00 - prezentacje artystyczne: koncert Orkiestry Zespołu Pieśni i Tańca Osób Niepełnosprawnych "Mazowiacy" z Warszawy, zespół taneczny "Step by step" z Mińska Mazowieckiego, zespół wokalny z Bartoszyc, pantomima z Akademii Podlaskiej w Siedlcach, zespół "Remont pomp" z Gdańska, grupa dziecięca "Słoneczny Promyk" z Elbląga, zespół "Uśmiech" z Rudna, zespół "Znad Nidy" z Nidzicy, zespół " Internaciątka" z Iławy (kino "Światowid")
     godz. 16.00 - koncert zespołu "Widelce" z WTZ przy centrum kultury "Światowid" w Elblągu (hol CKiWM "Światowid")
     godz. 16.30 - wernisaż wystaw: rękodzieło artystyczne, malarstwo, rzeźba (PZG Szczecin), rysunek Dominiki Mendel (Lublin), grafika komputerowa (PZG Szczecin)
     - fotografia (PZG Szczecin) (Sala Zielona, hol I, II p.)
     godz. 17.00 - spektakl w wykonaniu grupy teatralnej "Mim" z Mińska Mazowieckiego
     godz. 17.40 - występ iluzjonisty Mimo - Zbigniewa Maruszczaka ze Szczecina
     (Scena na Piętrze)
     
     21 listopada (niedziela)
     godz. 10.00 - projekcja filmów krótkometrażowych wykonanych przez uczestników Warsztatów Wideofilmowych Niesłyszących i Interdyscyplinarnych Warsztatów Artystycznych Osób Niepełnosprawnych Słuchowo (kino "Światowid")
     godz. 10.00 - warsztaty taneczne - prowadzenie Jolanta Wiśniewska z Klubu Inte – Gracja (sala sportowa CKiWM "Światowid")
     godz. 11.00 - warsztaty artystyczne: rysunek piórkiem (prowadzenie Ireneusz Betlewicz), malarstwo (prowadzenie Ewa Bednarska – Siwilewicz) -pracownie artystyczne CKiWM "Światowid".

przyg. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

POLO z HAFTEM
Naszywka GODŁO
Naszywki
Torba z nadrukiem elbląskiej Starówki