Niedziela 24-06-2018, imieniny Jana, Danuty
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Tajemnice człowieczej drogi

W sobotę o godz. 15 Scena na Piętrze Teatru Dramatycznego zaprasza na przedpremierowy spektakl Teatru Integracyjnego „Dwie twarze” zatytułowany „Tajemnice człowieczej drogi”.

Przedstawienie pokazane zostanie w ramach odbywających się w Elblągu Ogólnopolskich Spotkań Artystycznych Osób Niepełnosprawnych.
     Teatr Integracyjny „Dwie twarze” istnieje już szósty rok. Powstała z inicjatywy Grażyny Kacprzak i Tomasza Walczaka. Skupia wolontariuszy z Alter Ego oraz podopiecznych Klubu Młodzieży Niepełnosprawnej z MDK. W minionym sezonie 2004/2005 do istniejącego składu dołączyli chłopcy z internatu Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Elblągu. Wspólnie młodzi aktorzy zrealizowali pięć spektakli, które były prezentowane na festiwalach oraz imprezach okolicznościowych w Elblągu, ale także tych o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej.
     „Tajemnica człowieczej drogi” jest szóstym spektaklem Teatru Integracyjnego „Dwie twarze”.
     - Każdy człowiek ma gdzieś tam zapisany swój los, swoja drogę życiową. Czasami ta droga jest szeroka i gładka, innym znów razem wąska i wyboista. Każdy ma także swój krzyż. Dla jednego krzyżem, który niesie przez życie, jest choroba, dla drugiego garb, a dla jeszcze innego nałogi... Każda droga kiedyś się kończy. Podobnie rzecz się ma z życiem; umieramy i śmierć jest końcem. Czy to koniec faktyczny, czy raczej początek nowej drogi i nowego życia? O tym wszystkim jest nasz spektakl, o tym, co nie do końca poznane, co jeszcze nienazwane, co nieodkryte – opowiada o przedstawieniu Tomek Walczak.
     

PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Domena .pl
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata (bez czytnika)
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata Mini
Domena funkcyjna .com.pl