Czwartek 23-05-2019, imieniny Iwony, Dezyderiusza
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Taniec i w nim moje odbicie

 
Elbląg, Taniec i w nim moje odbicie
fot. nadesłana

- Najmłodszych miłośników tańca zapraszamy do udziału w konkursie zorganizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca, który obchodzimy 29 kwietnia – mówi Joanna Karpiuk z Centrum Tańca „Promyk”.

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 5-6 lat, które mogą wykazać się zdolnościami plastycznymi i dowolną techniką wykonać pracę na temat „Taniec i w nim moje odbicie”. Prace powinny być wykonane w formacje A3 lub A4. Do 17 kwietnia należy je skierować na adres Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” Pl. Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg.
     - Dzieci mają pełną dowolność, jeżeli chodzi o technikę wykonania prac. Może być to wyklejanka, kolaż, lub rysunek wykonany farbami, pastelami czy mazakami – mówią organizatorzy konkursu. – Liczymy na wyobraźnię i pomysłowość dziecka. Szczególną uwagę będziemy zwracali na samodzielność w wykonaniu prac.
     Spośród otrzymanych prac zostaną wybrane i nagrodzone trzy najlepsze. Za pierwsze miejsce dziecko otrzyma miesięczny karnet na wybrane przez siebie zajęcia taneczne w CT Promyk oraz podwójne zaproszenie na Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne, czyli turniej tańca nowoczesnego, który odbędzie się 23 maja 2015 w CSE Światowid w Elblągu. Drugie miejsce będzie nagrodzone miesięcznym karnetem na zajęcia taneczne, a trzecie miejsce to podwójne zaproszenie na Konfrontacje. Ponadto nagrodzone prace zostaną opublikowane na stronach www.swiatowid.elblag.pl oraz www.promyk.elblag.pl. Nadesłane prace będzie można również obejrzeć na wystawie w CSE „Światowid”.
     Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronach www.promyk.elblag.pl., www.swiatowid.elblag.pl, w dniu 27 kwietnia 2015, zwycięzca zostanie również poinformowany drogą mailową lub telefonicznie.
     Informacje na temat konkursu można uzyskać w Centrum Tańca „Promyk” pod numerem telefonu: 55, 611 01 30/40, 609 977 220 oraz poprzez maila: promyk@swiatowid.elblag.pl.
     Regulamin konkursu dostępny jest na stronie „Światowida”.
     
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem