Czwartek 25-04-2019, imieniny Marka, Jarosława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Terapeuci na szkoleniach

 
Elbląg, Terapeuci na szkoleniach
fot. nadesłana

W najbliższy weekend odbędzie się kolejne szkolenie w ramach polsko-rosyjskiego projektu „Podaj dalej”, realizowanego przez Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" i Stowarzyszenie Kulturalne „Viva art”. Tym razem uczestnicy będą poznawać zaawansowane techniki komunikacji i wpływu.

„Podaj dalej” to projekt inspirujący kadrę terapeutyczną i instruktorską pracującą na co dzień z osobami niepełnosprawnymi do korzystania z nowych technik terapeutycznych. Poprzez coaching grupowy i indywidualny organizatorzy zamierzają wzmocnić specjalistów, aby zapobiec wypaleniu zawodowemu oraz wprowadzić nową jakość w ich pracy.
     Ostatnie szkolenia w ramach projektu odbywały się w połowie czerwca w Kaliningradzie, kolejne działanie to warsztaty, które odbędą się 27 i 28 lipca w Elblągu, Oleśnie i Janowie. Poprowadzą je Beata Wrzosek i Agnieszka Peć-Soszka.
     Uczestnicy szkolenia nauczą się między innymi, jak mówić, aby inni chcieli ich słuchać, odkrywać i dopasowywać informacje do sposobu w jaki odbiorca je przetwarza, posiądą umiejętności zmiany perspektyw – spojrzenia na przekaz oczami innych i skutecznego zadawania pytań, a także poznają metody błyskawicznego wzbudzania motywacji u siebie i innych.
     Agnieszka Peć-Soszka - trener z kilkunastoletnim stażem w prowadzeniu szkoleń i coachingu z zakresu rozwoju kompetencji managerskich, budowania zespołu, odpowiedzialności indywidualnej i zespołowej, efektywnej komunikacji i współpracy. Specjalizuje się w miękkich projektach personalnych, przede wszystkim w szkoleniach motywacyjnych i integracyjnych, które niejednokrotnie są połączone ze szkoleniami tematycznymi, jako najefektywniejsza forma szkolenia.
     Beata Wrzosek - nauczyciel, terapeuta, specjalista od zarządzania i muzyk, współpracuje z Elbląską Radą Konsultacyjną Osób Niepełnosprawnych; inicjatorka i współautorka projektu „Indywidualne ścieżki zatrudnienia”, który zdobył główną nagrodę w corocznym unijnym konkursie dla wyróżniających się projektów rozwoju regionalnego.
     
Projekt dofinansowano ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
Edyta Jasiukiewicz, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem