UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Twórcza sobota w CSE "Światowid"

Elbląg, Twórcza sobota w CSE "Światowid"
fot. nadesłana

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu realizuje cykl zajęć arteterapeutycznych w ramach projektu pn. „Przenikanie”. Już w najbliższą sobotę, 15 września o godz.11, odbędą się bezpłatne warsztaty skierowane do osób z niepełnosprawnościami. Będą to działania twórcze podczas, których z nieoczywistych materiałów powstaną autorskie obrazy.

Zajęcia będą opierały się na różnorodnych technikach plastycznych, takich jak: asamblaż, frotaż, collage i malarstwo impastu. Proponowane techniki cechuje struktura, która stymuluje procesy sensoryczne. Osoby z różnymi trudnościami, które włączają się w proces twórczy rozwijają sprawność dłoni, myślenie wyobrażeniowe i pielęgnują posiadane umiejętności. Arteterapia proponowana jest osobom, które chcą odkrywać i rozwijać swoje talenty.
     - W arteterapii najważniejszy jest proces – mówi Teresa Miłoszewska, kierownik Działu Edukacji Kulturalnej w CSE „Światowid”. – W trakcie pracy twórczej uwalniają się emocje i uaktywnia się sfera komunikacji niewerbalnej.
     Warsztaty poprowadzi instruktor plastyki CSE „Światowid” wraz z wolontariuszami – słuchaczami drugiego roku Terapii Zajęciowej, Szkoły Policealnej im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu. Organizatorzy zapraszają do pracowni plastycznej CSE nr 46, II p.
     Działanie realizowane w ramach projektu „Przenikanie”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury I Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Paula Załuska, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama