Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Proszę zapoznać się z informacją na temat cookies stosowanych na naszej stronie.
Sobota 24-02-2018, imieniny Bogusza, Macieja
 
Rek

UWAGA!

Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Studniówki

Wiadomości

Na osiedlu

Społeczeństwo

Gospodarka

Sport

Kultura

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Prasówka

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Dawny Elbląg

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Zima 2018r Zima 2018r

W krainie mojej wyobraźni...

Elbląg, W krainie mojej wyobraźni...

12 grudnia rozstrzygnięty został organizowany przez Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” konkurs plastyczny skierowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz ośrodków szkolno-wychowawczych.

Jury w składzie: Marek Wawryn – artysta plastyk, Ewa Bednarska- Siwilewicz – artystka plastyk, instruktor plastyki w CSE „Światowid” oraz Helena Wojciechowska – instruktor plastyki w CSE „Światowid” postanowiło przyznać następujące nagrody:
     
     Kategoria: szkoła podstawowa, klasy I-III
     Nagrody równorzędne – 1. miejsce:
     Hanna Feszak, Szkoła Podstawowa w Tolkmicku
     Antoni Adamczyk, Szkoła Podstawowa nr 3 w Pasłęku
     Julia Szatyńska, Miejski Dom Kultury w Ornecie
     Natalia Buczkowska, Szkoła Podstawowa w Słobitach (gmina Wilczęta)
     Szymon Brewczak, Szkoła Podstawowa w Chruścielu
     Damian Pietrzak, Szkoła Podstawowa w Żurawiu (gmina Markusy)
     Bartłomiej Lupiński, Zespół Szkół w Windzie
     Zuzanna Lesiewicz, Szkoła Podstawowa w Tolkmicku
     Mikołaj Mikulski, Szkoła Podstawowa nr 16 w Elblągu.
     
     Kategoria: szkoła podstawowa, klasy IV-VI
     1. miejsce: Weronika Latos, Szkoła Podstawowa w Lelkowie
     2. miejsce: Konrad Sidor, Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół Katolickich w Bielicy
     3. miejsce: Dominika Kostrubiec, Szkoła Podstawowa w Krawczykach (Bartoszyce)
     Wyróżnienia:
     Bartłomiej Bujnowski, Szkoła Podstawowa w Słobitach (Wilczęta)
     Krystian Supek, Zespół Szkół w Windzie (Barciany)
     Oliwia Król, Szkoła Podstawowa w Lelkowie
     Kajetan Kozłowski, Szkoła Podstawowa w Chruścielu (Płoskinia)
     Kasia Horak, Szkoła Podstawowa w Chruścielu (Płoskinia)
     Klaudia Rogoza, Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu
     Ola Babska, Zespół Szkół Podstawowych w Prątnicy (Lubawa).
     
     Kategoria: gimnazjum
     1. miejsce: Tomasz Kajat, Gimnazjum w Lelkowie
     2. miejsce: Natalia Konopka, Gimnazjum w Wilczętach
     3. miejsce: Agnieszka Szturo, Gimnazjum w Wilczętach
     Wyróżnienia:
     Sylwia Andrzejczak, SOSW nr 1 w Elblągu
     Patryk Latos, Gimnazjum w Lelkowie
     Kamila Baniel, Gimnazjum w Wilczętach
     Krystian Wasiuta, Gimnazjum w Lelkowie
     Estera Kubicka, SOSW nr 1 w Elblągu.
     
     Ponadto jury postanowiło przyznać nagrodę specjalną dla uczniów Zespołu Szkół w Windzie za wysoki poziom prac i ogromne zaangażowanie w konkurs.
     Wszystkim laureatom gratulujemy i zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród w poniedziałek 16 grudnia o godz. 12 w Galerii Nobilis (II piętro CSE „Światowid”).
     

Helena Wojciechowska, CSE „Światowid”
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama