UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

W tym tygodniu portEl poleca: Międzynarodowe Spotkania Artystyczne, Stachurę i Zanussiego

 
Elbląg, W tym tygodniu portEl poleca: Międzynarodowe Spotkania Artystyczne, Stachurę i Zanussiego

Od kultury przez duże K po popkulturę: konferencje i festiwale, wernisaże i wystawy, koncerty i spektakle, imprezy oraz festyny - w poniedziałki specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy wydarzenia kulturalne i rozrywkowe nadchodzącego tygodnia w Elblągu i okolicy.

W poniedziałek, 19 listopada o godz. 18 w Bibliotece Elbląskiej odbędzie się Koncert Donacyjny, podczas którego wręczene zostaną stypendia „Promocje 2018". Na scenie pojawi się Sławomir Zygmunt, który wykona utwory Edwarda Stachury. Wstęp wolny.
       Tego samego o godz. 18:30 na Małej Scenie Teatru Sewruka odbędzie się kolejne spotkanie Sceny przy stoliku. „Kłopoty małżeńskie” to komedia, która z dużym dystansem opisuje związek Kingi i Roberta, którzy decydują się na rozwód. Ale przecież – kto się czubi, ten się lubi! Wstęp wolny.
       O godz. 18 w Filii nr 3 Biblioteki Elbląskiej przy al. Piłsudskiego odbędzie się wernisaż wystawy autorstwa Beaty Predel pt. „Natura w hafcie zaklęta”. Na wystawie będzie można obejrzeć prace wykonane haftem krzyżykowym. Wstęp wolny.
       Filia nr 3 Biblioteki Elbląskiej przy al. Piłsudskiego zaprasza seniorów we wtorek, 20 listopada, o godz. 15 na spotkanie dyskusyjne w Bibliotecznej Strefie Seniora Remedium. „O rysowaniu i malowaniu...” opowiadać będzie Marek Wawryn – artysta plastyk. Wstęp wolny.
       Tego samego dnia o godz. 18:30 na Małej Scenie Teatru Sewruka w ramach Elbląskiej Sceny Literackiej odbędzie się spotkanie z poetką, Monika Maciasz z Gdańska.
       Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Elblągu i Polskie Towarzystwo Historyczne Oddział w Elblągu serdecznie zapraszają do Kawiarenki Clio. Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek, 20 listopada o godz. 17.30 w nowej sali edukacyjnej wyremontowanego gmachu Gimnazjum, wejście od strony ulicy Zamkowej.
       W środę, 21 listopada o godz. 11 w CSE Światowid odbędzie się spotkanie z Kamilą Łyłką, autorką prozy, dramatu i poezji. Wstęp wolny.
       Od czwartku do soboty (22-24 listopada) odbędą się Międzynarodowe Spotkania Artystyczne. W jego ramach odbędą się spektakle, prezentacje taneczne, warsztaty, koncert, pokaz filmów, spotkania panelowe z udziałem terapeutów z Finlandii, Słowacji, Litwy i Polski oraz wernisaże.
       Biblioteka Młodego Czytelnika „Bulaj” przy ul. Zamkowej 1 zaprasza w czwartek, 22 listopada, o godz. 11 dzieci 2-3-letnie wraz z opiekunami na spotkanie w Klubie Książkowych Ludków, podczas którego uczestnicy poznają bohatera książki „Śpij, króliczku” autorstwa Jörga Mühle. Wstęp wolny.
       Z kolei Filia nr 5 „Kostka” Biblioteki Elbląskiej na osiedlu Zawada zaprasza tego samego dnia o godz. 17 dzieci w wieku 4-6 lat z rodzicami/opiekunami na spotkanie z cyklu „Bajkowa wyspa”, podczas którego uczestnicy porozmawiają o patriotyzmie. Zajęcia odbędą się w oparciu o książkę Joanny Olech „Kto ty jesteś?”. Wstęp wolny.
       W sobotę, 24 listopada o godz. 19.30 w auli Wyższego Seminarium Duchownego odbędzie się spotkanie z Krzysztofem Zanussim, polskim reżyserem i scenarzystą filmowym, teatralnym i telewizyjnym, producentem filmowym, publicystą, pedagogiem oraz filozofem.
       Biblioteka Elbląska zaprasza do udziału w warsztatach rysunkowych w Bibliotece Młodego Czytelnika „Bulaj”, które odbędą się w sobotę, 24 listopada (dla osób w wieku 8-13 lat) i niedzielę, 25 listopada (dla osób w wieku 14-100 lat) . Obowiązują zapisy.
      
       Tych, którzy nie mają czasu na gotowanie lub zwyczajnie tego nie lubią, zachęcamy do skorzystania z Na Wynos. Znajdziesz tutaj bogatą ofertę elbląskich restauracji.
       Jeśli jeszcze coś wartego polecenia wydarzy się w Elblągu lub okolicy, informację o tym znajdziecie w dziale IMPREZY. Możecie też liczyć na relacje i fotoreportaże z imprez przygotowane przez naszych dziennikarzy.
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama