UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wakacyjne zajęcia dla najmłodszych

 
Wakacyjne zajęcia dla najmłodszych

Rok szkolny zbliża się ku końcowi, a wraz z nim nadejdą długo wyczekiwane wakacje. Choć do ich rozpoczęcia zostało jeszcze trochę czasu, warto już zacząć planowanie aktywnego wypoczynku dla swoich dzieci. Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” już teraz zaprasza do zapoznania się z ofertą półkolonii i warsztatów, które będą odbywać się przez okres wakacyjny.

Półkolonie taneczne i artystyczne: 26 - 30 czerwca i 3 - 7 lipca
       Już w pierwszym tygodniu wakacji odbędą się półkolonie taneczno-artystyczne organizowane przez CSE „Światowid” oraz Stowarzyszenie „Jantar”. Na uczestników czekają m.in. warsztaty taneczne, kulinarne, ceramiczno-plastyczne oraz teatralne.
       - Zajęcia odbędą się także poza Światowidem – mówi Joanna Karpiuk z Centrum Tańca „Promyk”. – Planujemy wycieczki do Nowej Holandii, Manufaktury Słodyczy, zajęcia w Jump Fitness oraz przejażdżki konne.
       Półkolonie odbędą się w dwóch terminach: 26-30 czerwca i 3-7 lipca w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Każdy turnus przeznaczony jest dla 30 dzieci w wieku 6-12 lat, które zostaną podzielone na dwie grupy po 15 osób. Uczestnicy będą mieli zapewnione ubezpieczenia, drugie śniadania, dwudaniowe obiady oraz fachową opiekę przez osoby z uprawnieniami pedagogicznymi. Koszt udziału wynosi 350 złotych, więcej informacji można znaleźć na stronie.
      
       Zajęcia literackie: 3 - 7 lipca

       Na wielbicieli książek, małych poetów i wszystkich, którzy chcą podnieść swoje umiejętności pisarskie, czekają zajęcia literackie. Odnajdą się w nich nie tylko ci, którzy marzą o napisaniu światowego bestsellera, ale także chętni na zabawę słowem pisanym.
       Uczestnicy pod okiem pisarki Wioletty Piaseckiej poznają największe dzieła polskiej i światowej literatury, poznają tajniki warsztatu pisarskiego, a także sami spróbują stworzyć różnorodne formy literackie.
       Zajęcia realizowane są w ramach projektu „Bajeczne wspomnienia ze szkolnej ławki”, a prace powstałe podczas ich trwania zostaną opublikowane na stronie CSE „Światowid” oraz na wystawie kończącej działania. Dzieci i młodzież w wieku 10-15 lat zapraszamy w dniach 3-7 lipca w godz. 9-15 do Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Wstęp na zajęcia jest bezpłatny, więcej informacji na stronie.
      
       Letnie zabawy artystyczne: 3 - 7 lipca i 7-11 sierpnia

       Twórczą aktywność dla dzieci w wieku 6-11 lat oferują letnie zabawy artystyczne. Na uczestników czeka program wypełniony warsztatami plastycznymi i rękodzielniczymi oraz zabawy artystyczne.
       Zajęcia odbędą się w pięciodniowym cyklu w godz. 10-14 i poprowadzą je Anna Dukszta z Agatą Kopańską. Na zainteresowanych czekają dwa terminy: 3-7 lipca lub 7-11 sierpnia. Koszt uczestnictwa wynosi 200 zł za 5 dni, a w cenę wliczone są wszystkie materiały plastyczne oraz poczęstunki w postaci słodyczy i owoców. W przypadku dużej liczby zgłoszeń organizatorzy wezmą pod uwagę stworzenie dodatkowego terminu. Więcej informacji na stronie.
      
       Zajęcia ilustratorskie: 10 - 14 lipca
       Do wszystkich, którzy chcą rozwinąć talent plastyczny, skierowane są zajęcia ilustratorskie prowadzone przez grafika Jarosława Gacha. W pierwszym etapie przybliży wybrane prace z zajęć literackich, a następnie zaprezentuje podstawy powstawania komiksu i postaci rysunkowych, a także pokaże jak wykonać ilustracje do prac literackich.
       Dzieci i młodzież w wieku 10-15 lat zapraszamy w dniach 10-14 lipca w godz. 9-15 do Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Zajęcia realizowane są w ramach projektu „Bajeczne wspomnienia ze szkolnej ławki”, a prace powstałe podczas ich trwania zostaną opublikowane na stronie CSE „Światowid” oraz na wystawie kończącej działania. Wstęp na zajęcia jest bezpłatny, więcej informacji na stronie.
      

       Twórcze żywioły: sierpień 2017

       Raz w tygodniu przez cały sierpień będą odbywały się zajęcia dla najmłodszych w ramach „Twórczych żywiołów”. Zajęcia zostaną podzielone na dwie grupy wiekowe i będą odbywać się w środy i czwartki (do wyboru): dla dzieci w wieku 5-7 lat w godzinach 16-17, zaś dla grupy wiekowej 8-12 od 17:15 do 18:45.
       Karnet w cenie 40 złotych obejmuje pięć spotkań w określonej grupie wiekowej. Więcej informacji na stronie.
      
Sebastian Czarnecki, Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem