UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Warsztaty z ceramiki dla młodzieży

Elbląg, Warsztaty z ceramiki dla młodzieży

Klub Aktywnej Młodzieży, działający przy Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza młodzież w wieku 14-19 lat na jednodniowe bezpłatne warsztaty z ceramiki. Zbliżają się święta i udział w warsztatach może być wspaniałą okazją do własnoręcznego wykonania prezentów gwiazdkowych. Warsztaty już środę 21 listopada w godz. 15 – 19.

Liczba miejsc jest ograniczona! Klub Aktywnej Młodzieży zawiązał się w tym roku przy Światowidzie w ramach projektu stwarzającego elbląskiej młodzieży pole do realizacji ich pomysłów i aktywności w środowisku lokalnym i na jego rzecz. Klub zintegrował grupę młodych ludzi, która próbuje swoich sił w inicjowaniu akcji społecznych w naszym mieście a przy tym rozwija swoje zainteresowania, umiejętności artystyczne a także kompetencje społeczne podczas różnorodnych warsztatów, zapraszając do udziału w nich młodzież spoza Klubu.
       Już w środę 21 listopada zapraszamy młodzież na warsztaty z ceramiki, które odbędą się w pracowni w CSE „Światowid” w godz. 15 – 19.
       Zapisy i szczegółowe informacje pod nr tel. 55 611 20 77 lub e-mail: urszula.olejniczak@swiatowid.elblag.pl.
       Na zgłoszenia czekamy do 20 listopada (wtorek) do godz. 15.
       Warsztaty odbędą się w CSE „Światowid” w Elblągu przy placu K. Jagiellończyka 1, w ramach projektu „Klub Aktywnej Młodzieży" realizowanego przez Stowarzyszenie Kulturalne "Viva Art" i CSE "Światowid" w Elblągu.
       Dofinansowano ze środków Samorządu Województwa Warmińsko – Mazurskiego. Serdecznie zapraszamy!
      
Urszula Zajko - Olejniczak, CSE „Światowid” w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama