UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Weź udział w konkursach CSE „Światowid”

Elbląg, Weź udział w konkursach CSE „Światowid”

Do 15 września w CSE „Światowid” można zgłaszać prace w konkursach „Radość czytania” oraz „Literatura okiem i uchem”. Zadaniem uczestników jest stworzenie projektu okładki książki lub przygotowanie rekomendacji ulubionej lektury – w formie tekstu lub video.

Wśród działań w ramach projektu „Literacki wehikuł czasu”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, znalazły się dwa ogólnopolskie konkursy. Ich celem jest zachęcanie młodzieży do spojrzenia na literaturę jako na źródło inspiracji do działań w różnych obszarach kultury. A dla tych, którym z książkami nie po drodze, konkurs stanowi motywację do sięgnięcia po ciekawą lekturę.  Zadaniem uczestników konkursu plastycznego „Radość czytania” jest przygotowanie projektu okładki ulubionej książki.
       W ramach konkursu „Literatura okiem i uchem” uczestnicy mają przygotować rekomendację ulubionej książki w formie tekstu lub video, nagranego telefonem.
       W gronie jurorów znajdą się przedstawiciele młodzieży z elbląskich szkół. To oni przy wsparciu przedstawiciela lokalnego środowiska literackiego, wybiorą materiały, które najskuteczniej zachęcają do sięgnięcia po daną lekturę.
       Oba konkursy są skierowane do młodzieży w wieku 11-18 lat. Na zwycięzców konkursów czekają książki, gry planszowe i bony pieniężne. Każdy uczestnik może zgłosić jedną pracę.
      
       Regulaminy konkursów oraz formularze dostępne są na stronie w zakładce „Konkursy”.
       Organizatorem konkursów jest Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.
      

       Patronat medialny nad wydarzeniami objęła Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
      
Małgorzata Maciejewska, Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama