Poniedziałek 18-03-2019, imieniny Cyryla, Narcyza
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Weź udział w Targach Seniora

Elbląg, Weź udział w Targach Seniora

CSE Światowid zaprasza instytucje, firmy, organizacje pozarządowe, osoby fizyczne, a także artystyczne zespoły seniorów z Elbląga i okolic do zaprezentowania się na Targach Seniora. Przedsięwzięcie pn. Teraz My! odbędzie się 7 grudnia w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Na zgłoszenia wystawców czekamy do 20 listopada br. Udział w Targach jest bezpłatny.

Targi Seniora – Teraz My! są wydarzeniem wystawienniczym o charakterze kulturalno-edukacyjnym, skierowanym do seniorów z województwa warmińsko-mazurskiego i ich rodzin. Targi są poświęcone prezentacji i promocji instytucji, firm i działań kierowanych do seniorów w woj. warmińsko - mazurskim. Organizatorem targów jest CSE „Światowid” w Elblągu. – Pierwszą edycję targów, na prośbę samych zainteresowanych, zorganizowaliśmy w ubiegłym roku – mówi Antoni Czyżyk, dyrektor CSE „Światowid”.
– Inicjatywa spotkała się z bardzo dużym odzewem, zarówno ze strony wystawców jak i odwiedzających.
     W Targach mogą uczestniczyć podmioty gospodarcze, osoby prawne, instytucje publiczne, organizacje pozarządowe i osoby fizyczne, których oferta obejmuje szeroko rozumianą propozycję towarów i usług dla osób starszych oraz ich rodzin.
     Do zaprezentowania się na Targach szczególnie zachęcamy przedstawicieli następujących dziedzin: zdrowie, sport i rekreacja, kulinaria, uroda i styl, kultura i nauka, prawo i finanse, pasje i zainteresowania, nowe technologie i multimedia. Zapraszamy także seniorów z sekcji artystycznych działających w regionie . – Planujemy, że podczas Targów seniorzy będą mogli skorzystać z porad specjalistów z zakresu prawa, zdrowia, urody, a także z bezpłatnych badań – zapowiadają organizatorzy.
     W programie Targów, oprócz stoisk, znajdzie się otwarta scena, na której odbędą się prelekcje oraz prezentacje seniorskich zespołów artystycznych. Wystawcy chcący zaprezentować swoją ofertę na scenie powinien zaznaczyć to w Formularzu zgłoszeniowym.
     Ważne!
     Warunkiem uczestnictwa w Targach jest wypełnienie Formularza zgłoszeniowego i dostarczenie go do organizatora Targów w terminie do 20 listopada 2018 r. Formularz należy dostarczyć:
– osobiście lub drogą pocztową na adres:
     Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu
     Plac Kazimierza Jagiellończyka 1
     82-300 Elbląg
– lub faxem (fax.: 55 6112060)
– lub mailem na adres: karolina.sluz@swiatowid.elablag.pl
     Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin Targów Seniora są dostępne na stronie lub w biurze organizatora (CSE „Światowid”, pokój nr 38 a).
     Ilość miejsc ograniczona.
     
     Targi Seniora – Teraz My! odbędą się w ramach projektu „Kultura dla seniora – senior dla kultury”, który jest realizowany przez CSE „Światowid” w Elblągu. Zadanie zostało dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Więcej informacji nt. projektu „Kultura dla seniora – senior dla kultury” znajduje się na podstronie projektu.
Karolina Śluz, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Pomoc w przypadku szkody komunikacyjnej
Wyprzedaż rocznika 2017 w salonie Skody HADM
Serwis i oryginalne części Volkswagen
Ubezpieczenia OC i AC