Sobota 22-09-2018, imieniny Tomasza, Maurycego
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Plaga mistrzów Plaga mistrzów

Więcej czasu, by spisać sagę

Biblioteka Elbląska przedłuża termin składania prac na konkursy „Sagi rodzinne Elbląga” oraz „Elbląg i elblążanie na starej i nowej fotografii” do 30 kwietnia 2008 r. Rozstrzygnięcie konkursów nastąpi 10 czerwca 2008 r.

- Z myślą o przypomnieniu i pogłębieniu znajomości własnych korzeni Biblioteka Elbląska im. C. Norwida oraz Elbląska Uczelnia Ekonomiczno-Humanistyczna ogłosiły konkurs na wspomnienia i sagi rodzinne - przypomina Arkadiusz Kowalczyk z Biblioteki. - „Sagi rodzinne Elbląga” to konkurs o charakterze otwartym, forma prac może być różnorodna: saga, pamiętnik, kronika, album rodzinny. Ważnym elementem jest materiał ilustracyjny (zdjęcia, wycinki prasowe, dokumenty itp.). Praca laureata konkursu zostanie opublikowana w „Roczniku Elbląskim”, a najciekawsze prace znajdą się w osobnej publikacji. Wszyscy uczestnicy otrzymają nagrody rzeczowe. Konkurs jest objęty patronatem Prezydenta Elbląga Henryka Słoniny.
     Natomiast celem konkursu „Elbląg i elblążanie na starej i nowej fotografii” jest historyczna, dokumentacyjna i artystyczna prezentacja Elbląga i elblążan po roku 1945, popularyzacja wydarzeń i zmian zachodzących w tym okresie oraz gromadzenie i archiwizowanie dokumentacji fotograficznej miasta. Organizatorem konkursu jest Biblioteka Elbląska we współpracy z Elbląską Uczelnią Ekonomiczno-Humanistyczną i Instytutem Kaszubskim.
     Regulaminy obu konkursów znajdują się na: www.bibliotekaelblaska.pl. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 055 6113171 lub 055 6113172 (Dział Zbiorów Regionalnych i Miast Polskich im. S. Gierszewskiego), email czyt.reg@bibliotekaelblaska.pl.

oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
  • No i pieknie. Jak już iedyś ktoś wspomniał - to jest przeciez wykorzystanie pomysłu Muzeum i ówczesnej wystawy! Po co tobią coś co już ktoś inny czyni i to z powodzeniem?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0 0
    Lider(2007-11-02)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Królik minaturka
Ochotka żywa
karma kanarek
karma p. falista