Poniedziałek 17-12-2018, imieniny Łazarza, Floriana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Więcej czasu, by spisać sagę

Biblioteka Elbląska przedłuża termin składania prac na konkursy „Sagi rodzinne Elbląga” oraz „Elbląg i elblążanie na starej i nowej fotografii” do 30 kwietnia 2008 r. Rozstrzygnięcie konkursów nastąpi 10 czerwca 2008 r.

- Z myślą o przypomnieniu i pogłębieniu znajomości własnych korzeni Biblioteka Elbląska im. C. Norwida oraz Elbląska Uczelnia Ekonomiczno-Humanistyczna ogłosiły konkurs na wspomnienia i sagi rodzinne - przypomina Arkadiusz Kowalczyk z Biblioteki. - „Sagi rodzinne Elbląga” to konkurs o charakterze otwartym, forma prac może być różnorodna: saga, pamiętnik, kronika, album rodzinny. Ważnym elementem jest materiał ilustracyjny (zdjęcia, wycinki prasowe, dokumenty itp.). Praca laureata konkursu zostanie opublikowana w „Roczniku Elbląskim”, a najciekawsze prace znajdą się w osobnej publikacji. Wszyscy uczestnicy otrzymają nagrody rzeczowe. Konkurs jest objęty patronatem Prezydenta Elbląga Henryka Słoniny.
     Natomiast celem konkursu „Elbląg i elblążanie na starej i nowej fotografii” jest historyczna, dokumentacyjna i artystyczna prezentacja Elbląga i elblążan po roku 1945, popularyzacja wydarzeń i zmian zachodzących w tym okresie oraz gromadzenie i archiwizowanie dokumentacji fotograficznej miasta. Organizatorem konkursu jest Biblioteka Elbląska we współpracy z Elbląską Uczelnią Ekonomiczno-Humanistyczną i Instytutem Kaszubskim.
     Regulaminy obu konkursów znajdują się na: www.bibliotekaelblaska.pl. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 055 6113171 lub 055 6113172 (Dział Zbiorów Regionalnych i Miast Polskich im. S. Gierszewskiego), email czyt.reg@bibliotekaelblaska.pl.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
  • No i pieknie. Jak już iedyś ktoś wspomniał - to jest przeciez wykorzystanie pomysłu Muzeum i ówczesnej wystawy! Po co tobią coś co już ktoś inny czyni i to z powodzeniem?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0 0
    Lider(2007-11-02)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Hosting WWW START
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata Mini
Czytnik kart kryptograficznych
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok