Piątek 16-11-2018, imieniny Małgorzaty, Gertrudy
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Wszystkich Świętych Wszystkich Świętych

Wykaż się plastycznie

 
Elbląg, Wykaż się plastycznie fot. nadesłana
Rek

Uwielbiasz malować lub tworzyć projekty graficzne? Lubisz pracować w glinie? Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zaprasza młodzież i dorosłych do udziału w dwóch ogólnopolskich konkursach „Kompozycjach” i „Ceramionach”.

„Kompozycje” to konkurs, skierowany do młodzieży – uczniów szkół gimnazjalnych, średnich i plastycznych oraz osób dorosłych. Jego temat jest bardzo szeroki i pozwala na dużą swobodę twórczą.
     - Najważniejsza będzie kompozycja pracy – mówi Ewa Bednarska-Siwilewicz, instruktor ds. plastyki w CSE „Światowid”. – Nie chcemy niczym ograniczać twórców, dlatego w tej dziedzinie pozostawiamy uczestnikom konkursu pełną dowolność i liczymy na ciekawe podejście do tematu.
     Konkurs będzie rozgrywany w 4 kategoriach: grafika – młodzież, grafika – dorośli, malarstwo – młodzież, malarstwo – dorośli. Prace powinny zostać wykonane dowolnymi technikami malarskimi lub graficznymi. Na prace konkursowe czekamy do 1 października, można przesłać więcej niż jedną pracę.
     Regulamin i karta zgłoszenia
     Konkurs „Ceramiony” skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich i plastycznych oraz uczestników pracowni ceramicznych w placówkach kulturalno-oświatowych i Warsztatach Terapii Zajęciowej. Tematyka prac, wykonanych w wybranej technice ceramicznej jest dowolna, a udział jest bezpłatny.
     - Konkurs ten inspiruje i pobudza do twórczych działań w dziedzinie ceramiki zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby dorosłe. Daje szansę wszystkim jego uczestnikom na pokazanie swoich prac i konfrontację ich umiejętności – dodaje Ewa Bednarska-Siwilewicz.
     Prace należy przesłać do 28 listopada 2015 r.
     Regulamin i karta zgłoszenia
     Gotowe prace należy opisać na odwrocie (imię i nazwisko, wiek autora, imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem, którego praca została wykonana, nazwa i adres, telefon, fax, e-mail placówki) i przysłać na adres:
     Centrum Spotkań Europejskich „Światowid"
     Pl. K. Jagiellończyka 1
     82-300 Elbląg
     Dla autorów najlepszych prac przewidziane nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Najciekawsze prace prezentowane będą na wystawie pokonkursowej w CSE „Światowid” oraz na stronie www.swiatowid.elblag.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z instruktorką ds. plastyki CSE „Światowid” - Ewą Bednarską-Siwilewicz pod nr tel. 55 611 20 64 lub dzwoniąc do sekretariatu CSE „Światowid” 55 611 20 50.
     
     
Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Twórcza Terapia”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Edukacja, priorytet Edukacja kulturalna.
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne EVA MINGE
optyk Elbląg, okulista Elbląg, badanie wzroku
Okulary korekcyjne GIANFRANCO FERRE
Okulary przeciwsłoneczne DEFRAME